4 Altcoin listelendi fiyatları rokete bağladı: Kimse bu kadar yükseliş beklemiyordu

117
4 Altcoin listelendi fiyatları rokete bağladı: Kimse bu kadar yükseliş beklemiyordu

Dünyanın en büyük kripto para borsaları içerisinde yer alan Coinbase platformunda 4 Altcoin listelendi fiyatları ciddi ölçüde yükseldi özellikle son dönemlerde artan Bitcoin fiyatları ve yeni listelemeler bu tür olayları tetikliyor.

Kripto paralarda bazen çok ciddi artışlar yaşanabiliyor. Özellikle yeni listeleme haberleri fiyatları önemli ölçüde destekliyor. Peki hangi kripto paralarda bu tür yükselişler yaşanıyor. Bu haftanın en fazla yükselen kripto paraları Harvest Finance (FARM) Fetch.ai (FET), Paxos Standard (PAX) ve Polymatch Network’ü (POLY) oldu.

Bu kripto paralar Coinbase platformunda satışa sunuldu. Böylece fiyatları beklenenden çok daha fazla arttı. Bu tür kripto paralarda genellikle yükseliş biraz daha dar oluyor.

FARM-USD, FARM-USDT, FET-USD, FET-USDT, PAX-USD, PAX-USDT, POLY-USD ve POLY işlem çiftlerinde alım satım açıldı. Coinbase platformunda yer alan herkes bu işlemleri yapabilir. Şu anda güncel FARM coin fiyatı 102,36 dolar.

4 Altcoin listelendi

FARM coinin fiyatının böylesine yüksek olduğuna bakmayın. Bundan sadece 11 ay önce 5 bin dolar seviyesindeydi. Paxos Trust Company tarafından geliştirilen PAX coin ise Defi kategorisinde değerlendiriliyor. Geleneksel ve yeni varlık sınıflarının ticaretini geliştirmesi planlanan Polymath Network (POLY) de büyük bir destek görecek gibi görünüyor.

Özellikle son dönemlerde yeni projelere olan talebin giderek arttığı görülüyor. Bu tür taleplerin en önemli sebebi hızlı bir yükseliş beklentisi. Mesela FARM coin bile çok kısa süre içerisinde en az 10 katına yükselebilir. Peki sizin favori kripto para yatırımınız hangisi? Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kripto paralarda büyük çöküş!

NOT: Burada yer alanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın