Aquaman 2 için çekimler başladı!

183
Aquaman 2 için çekimler başladı!

İlk filminin ardından belli bir hayran kitlesine ulaşan Aquaman filminin devamı için start verildi. Jason Momoa Aquaman 2 çekimleri için resmi olarak İngiltere’ye gittiğini duyurdu.

Oyuncu kadrosunda başroller yine Jason Momoa ve Amber Heard yer alacak. Momoa, Aquaman 2 filmi için saçını sarıya boyatacağını söyledi. Aktris Amber Heard, yaklaşmakta olan Aquaman and the Lost Kingdom’daki rolüne hazırlığının bir parçası olarak yeni bir akrobatik antrenman videosu da paylaşdı. Heard, üçüncü DCEU filmi için Atlantis Kralı olarak da bilinen Arthur Curry’nin (Jason Momoa) müttefiki ve sevgilisi Prenses Mera olarak geri dönecek. Aynı karakteri daha önce Justice League’de görmüştük.

Aquaman 2 için çekimler başladı!

Aquaman 2 için resmi olarak çekimler bu ay başladı. Ancak filmle ilgili detayların çoğu şimdilik gizli tutuluyor. James Wan orijinal Aquaman’i yönettikten sonra ikinci filmin de yönetmen koltuğunda oturacak. Son zamanlarda Amber Heard, Twitter’da film çekimleri için akrobatik hareketler çalışırken video paylaştı. Başrol Jason Momoa bu yıl Justice League’de de karşımıza çıkmıştı. Ancak hayranlar tam bir Aquaman deneyimi yaşamak istiyor. Neticede filmin üzerinden üç yıldan fazla zaman geçti. Pazar günü Momoa, sosyal medyada Londra’ya geldiğini gösteren bir video paylaştı. Momoa, hayranlarına hem filme hem de yeni Harley Davidson serisine verdikleri destek için teşekkür etti. Momoa, “Yarın Aquaman 2’ye başlayacağım” dedi. İkinci film şimdiden merakla bekleniyor.

Yeni Alzheimer ilaçları bilim insanları tarafından sert eleştiriler alıyor: Sigorta karşılamayabilir

Bir cevap yazın