Black Widow filminin silinen sahnesi ortaya çıktı

121
Black Widow filminin silinen sahnesi ortaya çıktı

Son zamanların en çok konuşulan filmlerinden Black Widow bu kez farklı bir şekilde gündemde. Filmin silinen bir sahnesi alternatif bir sonu ortaya çıkardı. İşte detaylar.

Marvel Studios’unBlack Widow’undan silinen bir sahne, Marvel Sinematik Evreni filmine alternatif bir son sunarak gündeme oturdu. Silinen sahne, bugünden itibaren indirilebilecek olan Black Widow’un dijital sürümünden geliyor. Silinen sahne, Scarlett Johansson’ın canlandırdığı BlackWidow karakterinin beri çocukluk mahallesini ziyaret edişine odaklanıyor. Bu, Natasha’nın gizli görevde yaşadığı bir dönemden alınan bir sahne. Silinen sahne başlarken bir grup genç kızın birlikte oynadığı görülüyor. Kısa süre sonra, Black Widow’un kafası kaskla kapatılmış bir motosikletle mahalleye girişi gösteriliyor. Etrafta süper kahramanlar gibi giyinmiş ufak çocuklar görülüyor. Bu çocukların Hawkeye, Captain America, Falcon ve Dünyanın En Güçlü Kahramanları gibi giyindiklerine şahit oluyoruz. Black Widow park edip kaskını çıkardığında, Avengers: Endgame’deki kısa sarı saç kesimini görüyoruz. Natasha eski evine bakarken, bir kız onun arkasından geliyor ve sahne kesiliyor.

Black Widow filminin silinen sahnesi ortaya çıktı

Film geçtiğimiz dönemlerde Scarlett Johansson’ın Disney’i mahkemeye vermesiyle gündeme gelmişti. Scarlett Johansson, filmden sadece gişe gelirinden kazanç sağlayacağı bir anlaşma imzaladığını iddia ediyordu. Film vizyona girdiği sırada aynı anda Disney platformunda da sunulunca ünlü oyuncu kendi gelirlerinin düşeceği düşüncesiyle Disney’i mahkemeye vermişti.

Xiaomi, Samsung’u yenerek ilk kez 1 numaralı akıllı telefon markası oldu

Bir cevap yazın