Blade Runner: Black Lotus animesi için fragman yayınlandı

124
Blade Runner: Black Lotus animesi için fragman yayınlandı

Blade Runner filmleri seneler geçmesine rağmen vampir yapımları sevenler arasında popülerliğini koruyor. Popüler seri şimdi anime versiyonuyla geliyor. Karşınızda Blade Runner: Black Lotus.

Adult Swim ve Crunchyroll’un ortak yapımcılığında oluşturulan Blade Runner : Black Lotus animesinin ilk fragmanı bu yıl San Diego Comic-Con‘da yayınladı. Animenin konusu, 2032 yılında Los Angeles’ta geçiyor. Odaklandığı olaylar ise 2019’daki orijinal Harrison Ford film seti ile Ryan Gosling’in oynadığı 2049’daki devam filmi arasında geçiyor.

Blade Runner: Black Lotus animesi için fragman yayınlandı

Black Lotus, bilinmeyen amaçlar için yaratılan Elle adlı bir karakteri içerecek. Anime versiyonu da klasik Blade Runner hayranlarını tatmin edecek içeriklere sahip. Black Lotus’un 13 bölümlük sezonu Will Yun Lee, Samira Wiley, Brian Cox, Wes Bentley, Josh Duhamel, Peyton List, Stephen Root, Barkhad Abdi, Gregg Henry, Henry Czerny ve Jason Spisak tarafından seslendirilecek. Anime bu sonbaharda hem Adult Swim’de (İngilizce) hem de Crunchyroll’da (Japonca) çıkış yapacak. Blade Runner  Karakterinlerden önemli olanlardan bazıları şöyle sıralanabilir: Elle: Jessica Henwick ve Arisa Shida tarafından seslendirilen, gizli bir amaçla yaratılmış bir kopya. Joseph: Los Angeles’ta bir yedek parça hurdalığına sahip gizemli bir karakter. Alani Davis: Samira Wiley ve Takako Honda tarafından seslendirilen, yeni bir LAPD mensubu. Niander Wallace Sr: Brian Cox ve Takaya Hashi tarafından canlandırılan, Wallace Corporation’ın kurucusu ve CEO’su. Niander Wallace Jr: Wes Bentley / Takehito Koyasu tarafından seslendirilen, babası için çalışan bir bilim insanı. Fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dijital paralar geleceğin ödeme sistemi olacak: Türkiye daha şimdiden hazır

Bir cevap yazın