Cardano (ADA) tekrardan rekora koşuyor

134
Cardano (ADA) tekrardan rekora koşuyor

En popüler kripto paralardan biri olan Cardano (ADA) uzun bir aradan sonra tekrardan rekora koşuyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Şu sıralar kripto para pazarında hayli hareketli günler yaşanıyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz Mayıs ayında pek çok kripto para rekor üzerine rekor kırmıştı. Bu kripto paralar içerisinde en çok dikkat çekenlerden birisi de ADA yani Cardano olmuştu.

Ethereum gibi bir temele sahip olan ADA, PoS teknolojisi sayesinde pek çok kişi tarafından en çok tercih edilen kripto paralardan biri olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde ilk akıllı kontratını alan ADA adeta şahlandı. Kontrattan sonra toparlanmasını hızlandıran ADA gün içerisinde 2 dolar seviyesini tekrardan geride bıraktı.

ADA daha önce Mayıs ayında da 2 dolar seviyesini geride bırakmayı başarmıştı. 2021’in genelinde daha doğrusu çok büyük bir bölümünde 1.2 doların altında işlem gören ADA şu anda en yüksek seviyelerinde işlem görüyor diyebiliriz.

ADA’daki akıllı kontrat sayısı arttıkça bu kripto paranın değeri daha da artacaktır. Bazılarına göre ADA’nın fiyatı yıl sonuna kadar 5 doları da bulabilir. Elbette bu tamamen bir varsayım. Keza ADA tekrardan 2 doların altına da düşebilir.

Bu arada tekrardan dip not olarak belirtelim. Mevcut kripto para içeriğimizdeki hiç bir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Yatırımlarınızı kendi görüşlerinize göre şekillendirebilirsiniz.

Galaxy Z Fold 3 için her S Pen uygun olmayacak

Bir cevap yazın