Cehennem Melekleri 4 için ilk kare ortaya çıktı

115
Cehennem Melekleri 4 için ilk kare ortaya çıktı

Merakla beklenen Cehennem Melekleri 4 için ilk kare ortaya çıktı. İşte konuya ilişkin tüm detaylar.

Pandemi nedeniyle kaliteli filmlere hasret kaldığımız şu günlerde, aksiyon meraklıları için müjde niteliğindeki haber ünlü oyuncu Sylvester Stallone’den geldi. Geçtiğimiz gün Instagram hesabından büyük mor taştan oluşan bir göze sahip kafatası yüzüğü fotoğrafı paylaşan Stallone, bu gönderisinin altına: “Expendables4 için yeni yüzüğün tasarımını henüz bitirdim. Evet biraz ağır ama kesinlikle parmakların kas yapmasına yardımcı olacak.” notunu düştü.

Bugüne kadar Expendables serisine ait 3 film çeken Stallone’nin bu üç filmde de başrolde olduğunu düşünecek olursak, dördüncü filmde kimin başrolde oynayacağını tahmin etmek güç olmasa gerek. Bununla birlikte filmde rol alması kuvvetle muhtemel olan diğer isimler Randy Couture ve Jason Statham olarak görülüyor. İşi biraz daha dedikoduya vardıracak olursak, yeni macerada Stallone’ye Dave Bautista, Robert Downey Jr. ve Liam Neeson gibi isimlerin de eşlik edeceği konuşuluyor.

İlk filmi 2010 yılında gösterime giren Cehennem Meleklerinin ikinci filmi hemen 2 yıl sonra 2012’de, üçüncü filmi ise yine bundan 2 yıl sonra yani 2014 yılında gösterime girmişti. Serinin son filminin beyaz perdeye çıkmasının üzerinden 7 sene gibi bir zaman geçtiği göz önüne alındığında, artık Cehennem Melekleri 4 için tüm şartların uygun hale geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Son bir not, serinin birinci filmi tek başına 274,5 milyon dolar hasılat elde ederken, iki ve üçüncü bölümlerde de benzer sonuçlar alınmış ve bu iki filmde toplam 530 milyon dolarlık bir hasılata ulaşılmıştı.

G.I.Joe Snake Eyes için özel bir video yayınlandı

Bir cevap yazın