Contra oyunu Temmuz ayında iOS ve Android telefonlara geliyor

71
Contra oyunu Temmuz ayında iOS ve Android telefonlara geliyor

Klasik bir koşu ve silahlı nişancı oyunu olan Contra, yakında akıllı telefonlara geliyor. Konami geçtiğimiz günlerde, oyunun kısa bir fragmanını YouTube’da paylaştı. İşte detaylar.

Temmuz 2021’de Contra oyunu iOS ve Android’de piyasaya sürülecek. Oyunun arkasındaki şirket Konami, oyunu mobil platformuna girmek için Tencent ile ortaklık kurdu. Oyunun sürümleri daha önce Android’de görülmüş olsa da bu, Konami’nin en ikonik video oyunlarından birinin ilk resmi sürümü olacak. Bilmeyenler için Contra, koşu ve silah tarzı bir oyun deneyimi sunan bir yandan kaydırma oyunu. Oyunun bazı sürümleri PC, PlayStation ve Xbox konsollarında da mevcuttu.

Contra oyunu Temmuz ayında İOS ve Android akıllı telefonlara geliyor

Yeni oyunun adı “Contra Returns” olacak. Konami “yeni grafikler, oyun yükseltmeleri ve daha fazlasıyla” seriye “otantik yeni bir bakış” sunacağına söz verdi. Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla, oyun özelleştirilebilir silahlara sahip olacak ve hatta yeni karakterler ile bir hikaye içerecek. Oyuncular, birden fazla aşamada oyunu oynayarak yeni becerilerin kilidini açmak zorunda kalacaklar. Başka bir deyişle, Konami oyuna modern bir dokunuş getirirken aynı zamanda orijinal arcade versiyonlarıyla aynı heyecanı vaat ediyor. Contra Returns 200’den fazla seviye, 1v1 ve hatta 3v3 oyuncu modları dahil olmak üzere yeni oyun modları ile gelecek. Oyun şu anda Google Play Store ve Apple App Store‘da ön kayıtlar için mevcut. Fragmanı da aşağıdaki video bağlantısından izleyebilirsiniz.

Galaxy Z Flip 3 özellikleri neredeyse kesinleşti: Fiyatı bile belli oldu

Bir cevap yazın