Death Stranding Director’s Cut çıkış tarihi

90
Death Stranding Director’s Cut çıkış tarihi

Kojima’nın ilgi çeken oyunu Death Stranding’in Director’s Cut versiyonu geliyor. İşte Death Stranding Director’s Cut çıkış tarihi.

Kojima imzası taşıyan Death Stranding geçtiğimiz yıl raflardaki yerini almıştı. Genel olarak kargo simülasyonu olarak nitelendirilen yapım hayli fantastik bir hikayeye sahipti.

Türkçe altyazı desteğine de sahip olan oyun bizleri yok olmanın eşiğindeki bir dünyaya götürüyordu. Bu dünyada hayatta kalabilmenin yolu ise güvenli alanlarda saklanmaktan geçiyordu.

İlk olarak PS4 ve PC için çıkan yapım sonrasında PS5 için de duyurulmuştu. PS5’e özel olarak hazırlanan Director’s Cut’ın çıkış tarihi sonunda netleşti.

Kojima’nın tamamen farklı bir tür olarak lanse ettiği Death Stranding’in PS5 için özel olarak elden geçirilmiş olan versiyonu 24 Eylül’de raflardaki yerini alacak. Oyunun PS4 sürümüne sahip olanlar ödeyecekleri 10 dolarlık ücret karşılığında oyunu PS5 sürümüne yükseltebilecekler. Oyunun PS5 sürümü şu özellikleri sunacak.

DualSense™ kablosuz kontrol cihazının dokunsal geri bildirimi ile ortam etkilerini deneyimle.
Özel uyarlanabilir tetik direncine sahip DEATH STRANDING’in dünyasına daha da yaklaş.
3D Ses (uyumlu kulaklıklar gerekir) ile hayat bulan ses efektlerini duy.
PS5 konsolunun ultra hızlı SSD’si ve neredeyse anında yükleme süreleriyle aksiyona çabucak gir.
İki resim modu arasında seçim yap – 4K ve 60FPS’ye kadar destek veren Performans Modu ya da doğal 4K çözünürlükte Kalite Modu – her ikisi de ultra geniş ve HDR desteğine sahiptir.

Xiaomi IMEI kopyalamayı engellemek için kolları sıvadı

Bir cevap yazın