Dexter 2021 için fragman yayınlandı!

141
Dexter 2021 için fragman yayınlandı!

Efsanevi dizi Dexter ekranlara geri dönüyor. Dizi sonbaharda sevenleriyle kavuşacak. Merakla beklenen yeni sezon için fragman geldi.

Pazar günü resmi olarak Dexter: New Blood başlıklı dizi için bir fragman yayınladı. Orijinal şovun finalinden on yıl sonra devam edecek olan 10 bölümlük mini dizi için tarih de belirlendi. Dexter, 7 Kasım‘da bir prömiyer etkinliğine sahip olacak. Dizinin konusu ise şu şekilde olacak: 2013 serisi finalinde ölümünü taklit ettikten sonra, Dexter Morgan (Michael C. Hall) bir oduncu olarak yeni bir hayata başlar. Dexter’ı New York, Iron Lake’de yaşarken ve çeşitli bıçaklara bolca erişim sağlayan bir spor malzemeleri mağazası işletirken göreceğiz. Final geniş çapta tartışılmıştı, bu nedenle hayranlar yeni sezonun gelişinden mutlu. 2013 yılından bu yana televizyon sektöründe çok şey değişti. Hikaye anlatım tekniklerinin de gelişmesiyle yeni sezon Dexter hayranlarını memnun edecek görsellere sahip olacak.

Dexter 2021 için fragman yayınlandı!

Dizi ilk olarak  1 Ekim 2006’da Showtime kanalında gösterilmeye başlanmıştı. Ülkemizde ise CNBC-E kanalı üzerinden takip ediliyordu. Miami’de geçen hikâye Jeff Lindsay’in Dexter romanlarının ilki olan Darkly Dreaming romanından uyarlanmış. Yazar Clyde Phillips, yeni mini dizi için kolları sıvadı.  Kadroda ayrıca Clancy Brown, Julia Jones, Alano Miller, Johnny Sequoyah gibi isimler yer alacak. Mini dizi orijinal serinin gördüğü ilgili görecek mi bunu sonbaharda anlayacağız. Aşağıda fragmanı izleyebilirsiniz.

Dijital paralar geleceğin ödeme sistemi olacak: Türkiye daha şimdiden hazır

Bir cevap yazın