DLSS desteğine kavuşacak yeni oyunlar açıklandı

154
DLSS desteğine kavuşacak yeni oyunlar açıklandı

Nvidia’nın oyunlardaki kare hızını arttıran teknolojisi DLSS daha fazla oyuna geliyor. DLSS desteğine kavuşacak yeni oyunlar açıklandı. İşte detaylar.

Ekran kartı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi de şüphesiz Nvidia olacak. Zaten pazarın geneline bakıldığında tüm markaların Nvidia ve AMD yongalarını kullandığını görüyoruz.

Nvidia özellikle yeni çıkan ekran kartlarında aktif ışın izleme ve DLSS özelliği ile rakibini gafil avlamış durumda. Tek eksik ise bu özelliklerin her oyunda bulunmaması. Fakat çeşitli yamalarla bu sayı günden güne artıyor.

NVIDIA GeForce 460.89

DLSS furyası, dünyanın en büyük oyunlarına gelen destek, muhteşem performans artışları ve net görüntü kalitesiyle devam ediyor. Hem NVIDIA DLSS, hem de Reflex, Battlefield serisinin bir sonraki oyunu olan Battlefield 2042’ye geliyor. Ayrıca DOOM Eternal’a ışın izleme ve NVIDIA DLSS’i içeren güncelleme geldi.

Battlefield V, DLSS ekleyen ilk Frostbite oyun motoru tabanlı oyundu. Anthem ikinci, Battlefield 2042 ise üçüncü oyun oldu. GeForce RTX oyuncuları, NVIDIA Reflex sayesinde düşük gecikme süresi ve DLSS sayesinde görüntü kalitesinden ödün vermeden ışık hızında kare hızlarıyla benzersiz bir Battlefield 2042 deneyimi yaşayabilecek.

Nvidia RTX 3080 20GB

Bethesda Softworks, id Software ve NVIDIA, NVIDIA DLSS ve ışın izlemeyi DOOM Eternal’a getirmek için birlikte çalıştı ve bir güncellemeyle artık oyuncuların erişimine açtı. GeForce RTX oyun platformuna ışın izlemeli yansımalarla daha iyi görseller ve DLSS ile görüntü kalitesinden ödün vermeden daha hızlı performans sağlayan bir güncelleme geldi.

DOOM serisinin oyunu olan DOOM Eternal, geçtiğimiz yıl piyasaya sürüldü. id’nin inanılmaz hızlı oyun motoru idTech tarafından desteklenen DOOM Eternal, ışın izlemeli yansımalar ve NVIDIA DLSS’yi geliştiren performans ekleyerek görsel sınırları daha da zorluyor. Wolfenstein: Youngblood, ışın izleme ve DLSS ekleyen ilk id Tech oyun motoru tabanlı oyundu, DOOM Eternal ise ikinci oyun oldu.

GeForce RTX oyuncuları, DLSS sayesinde görüntü kalitesinden ödün vermeden inanılmaz yüksek kare hızı ve muhteşem, ışın izlemeli yansımalarla benzersiz bir DOOM Eternal deneyimi yaşayabiliyor.

GeForce RTX oyun platformunda Rust oynayan oyuncular, Perşembe günü DLSS içeren bir güncellemeye ulaşabilecek. Hem DLSS hem de Reflex ile GeForce RTX oyuncuları, düşük gecikme süresi ve görüntü kalitesinden ödün vermeden ışık hızında kare hızlarıyla benzersiz bir Rust deneyimi yaşayabiliyor.

Honor Magic 3 serisi Snapdragon 888 Plus ile geliyor!

Bir cevap yazın