Dogecoin Axe vücut spreyi üretildi!

139
Dogecoin Axe vücut spreyi üretildi!

Kripto para ile gündemde olan Dogecoin bu sefer farklı bir olayla karşımıza çıktı. Kişisel bakım markası Axe, kripta para kokulu vücut spreyini duyurdu. İşte detaylar.

Kripto para piyasası farklı haberlerle gündemden düşmüyor. Bu piyasada önemli bir yere sahip olan kripto para birimi bugün farklı bir olayla gündeme oturdu. Dogecoin 2013 yılında piyasaya sürüldüğünde, bir şaka olarak başlatıldı. Bir capsten yola çıkarak üretilen kripto para birimi ardından popülerlik kazandı. Elon Musk’ın da etkisiyle Dogecoin kripto para sektöründe değer kazandı. Dogecoin son aylarda biraz kazanım kaybetmiş olsa da kripto para çılgınlığı devam ettiği sürece gündemde kalmaya devam edecek gibi duruyor. Bu süreçte, Fransız kişisel bakım markası Axe, sınırlı sayıda “Dogecans” isimli vücut spreyini satışa sundu. En son kampanyasıyla şirket, markaya olan ilgiyi artırmak için popüler trendlerden yararlanmaya çalıştı. Vücut spreyi  “48 saatlik kripto kokusu” sloganını taşıyor.

Dogecoin Axe vücut spreyi üretildi!

Şirket, spreyin numune kutularına “Aya gidiyoruz” yazan bir açıklama da ekledi. Elon Musk’ın en sevdiği kripto para olan Dogecoin, 20 Nisan Doge Günü’nden bu yana epey bir yükseliş yaşadı. Hala düşüş yaşasa da Elon Musk gibi isimlerin adından söz etmesiyle ve yatırımlarıyla değer kazanıyor. Spreyin koku olarak tercih edilip edilmeyeceği meçhul ancak marka bir şekilde ilgi çekmeyi başardı diyebiliriz.

LG maskelerde devrim yaratacak! Gelişmiş teknolojili PuriCare elektronik maske geliyor

Bir cevap yazın