Dünyanın en hafif oyuncu faresi tanıtıldı

9
Dünyanın en hafif oyuncu faresi tanıtıldı

Dünyanın en hafif oyuncu faresi tanıtıldı. Oyun sektörü günden güne büyümeye devam ediyor. Yakın bir zamana kadar sınırlı bir kitleye hitap edebilen üreticiler, artık 7’den 70’e herhangi bir yaş ve dahası cinsiyet ayrımı yapmadan çok daha geniş topluluklar için ürün geliştirmeye başladı. Bu durumda, kaçınılmaz olarak ekipman üreticileri arasında büyük bir rekabetin ortaya çıkmasına neden oldu.

en hafif oyuncu faresi

Söz konusu fare ve klavye olduğunda, son zamanlarda öne çıkan isimlerden biri olan SteelSeries, yeni kablosuz mouse modeliyle rekabette rakiplerinden bir adım öne geçmiş gibi görünüyor. Aerox5 Wireless ismiyle satışa sunulan yeni mouse modeli, sadece 74 gram ağırlığında.

en hafif oyuncu faresi

SteelSeries Aerox 5 Wireless’a baktığımız zaman, cihazın üst kısmının tamamen delikli bir yapıya sahip olduğu görülüyor. Bluetooth 5.0 bağlantısıyla üstün bir bağlantı hızı vadeden mouse, aynı zamanda Quantum 2.0 Wireless teknolojisiyle bu sözünü yinelemiş oluyor.

en hafif oyuncu faresi

Dünyanın en hafif çoklu bağlantı destekleyen mouse’u unvanını da ele geçiren SteelSreies Aerox 5 Wireless’da 9 programlanabilir tuşun olduğunu söyleyelim. Tam şarj halinde 180 saate kadar kullanılabilen fareyi yaklaşık 50 saat kullanabilmeniz içinse 15 dakika şarj etmeniz yeterli.

Peki bu mouse’a sahip olmak isteyenlerin ödemesi gerek tutar ne kadar? StreelSeriesAerox 5 Wireless Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde 140 dolardan satışa sunulacak.

Favori Android sürümleri bakın hangileri oldu

rampage smx r77 x-titan gibi ucuz bir mouse bile 67 gram nasıl dünyanın en hafif mouse u bu olabiliyor

Bir cevap yazın