En çok beğenilen akıllı telefonlar bakın hangileri oldu

67
En çok beğenilen akıllı telefonlar bakın hangileri oldu

Yapılan yeni araştırmalarla birlikte en çok beğenilen akıllı telefonlar sonunda belli oldu. Listeye bakıldığında sadece bir markanın çok büyük bir ağırlığa sahip olduğu görülüyor. İşte konuyla alakalı merak edilenler.

Dünyanın en büyük akıllı telefon şirketleri birbirleri ile kıyasıya yarışıyor. Sadece Samsung ve Apple arasında değil aynı zamanda tüm akıllı telefon markaları ciddi bir rekabetin içerisinde. Bazen yeni markalar bu rekabette ön sıralarda yer alabiliyor. Akıllı telefonları uygun fiyatlı ve yüksek özelliklerle sunan Xiaomi listede ilk sıralarda yer alıyor.

2021 yılı ikinci çeyreği değerlendirildiğinde Xiaomi en güçlü marka olarak karşımıza çıkıyor. Birçok kullanıcı onu favori olarak seçti. Böylece karşımıza Xiaomi markasının dominant olduğu bir ortam çıkıyor. Listeye bakıldığında ikinci sırada Samsung en popüler marka olarak bizleri selamlıyor.

Redmi Note 10, 6.43 inç Full HD Plus modeli listede zirvede yer alıyor. Bu cihaz ayrıca AMOLED ekran ile büyük bir başarı kazanmıştı.

En çok beğenilen akıllı telefonlar

Xiaomi TV ve akıllı telefonlara zam kararı aldı

Yukarıdaki liste en popülerden en az popüler olana doğru sıralandı. Yukarıdaki listeye bakıldığında hepsinin sektörde güçlü bir konuma sahip olduğu görülüyor. Aralarında ayrım yapmak neredeyse imkansız. Peki sizin favori akıllı telefonunuz yukarıdakilerden hangisi? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın