FIFA 22 kapak yıldızı belli oldu

77
FIFA 22 kapak yıldızı belli oldu

EA Sports tarafından geliştirilen FIFA 22 oyununda yer alacak kapak yıldızı belli oldu. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Futbol oyunu denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi de şüphesinde FIFA serisi olacaktır. Aslında PES serisi de 2013’e kadar hayli geniş bir müşteri kitlesine sahipti. Fakat Konami’nin PES’i farklılaştırma çabası bu seriye büyük zarar verdi.

Günümüze geldiğimiz FIFA’nın futbol tarafında rakipsiz bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Bilindiği üzere FIFA’nın kapak fotoğrafında her yıl farklı isimler karşımıza çıkıyor. Aslında yıllardır FIFA ve PES’in kapağında Messi ya da Ronaldo’dan birisini görüyorduk. Geçtiğimiz yıl ise FIFA 21’de Kylian Mbappe yer almıştı.

Nitekim geçtiğimiz gün FIFA 22’de yer alacak olan kapak yıldızı da netleşti. EA Sports bu yıl da kapağında ünlü futbolcuya yer verecek. FIFA 22’nin Ultimate Edition sürümünde bir kez daha Kylian Mbappe’yi göreceğiz.

Öte yandan oyunun ilk tanıtımının yapılacağı tarih de belli oldu. Kylian Mbappe’nin kapak yıldığı olduğu oyun için ilk tanıtım tarihi 11 Temmuz olarak belirtildi. EURO 2020 finalinin hemen öncesinde yayınlanacak olan FIFA 22 fragmanı ile oyunun resmi tanıtımı yapılmış olacak.

Muhtemelen FIFA 22 bu yıl da açık ara PES’in önünde yer alacaktır. Asıl merak edilen unsur ise oyunun yeni nesil konsollarda nasıl bir görünüme sahip olacağı. Bekleyip göreceğiz.

Nokia BH-805 kulaklıklar Avrupa pazarında

Bir cevap yazın