Galaxy Z Flip 3 özellikleri neredeyse kesinleşti: Fiyatı bile belli oldu

93
Galaxy Z Flip 3 özellikleri neredeyse kesinleşti: Fiyatı bile belli oldu

Lansmana çok az bir süre kala Galaxy Z Flip 3 özellikleri ortaya çıktı. Gelen son detaylara göre cihazın fiyatı bile neredeyse tamamen belli oldu. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Akıllı telefon devi Samsung yeni modelleri piyasaya sürmeye devam ediyor. Özellikle katlanabilir ekranlara büyük bir önem verdiğini bilmeyen yoktur. Şirketin son katlanabilir cep telefonu modeli Galaxy Z Flip 3; renk, tanıtım tarihi ve fiyatı bakımından neredeyse tamamen kesinleşti diyebiliriz.

Öncelikle bu cihazın neden “Flip 3” olduğuna bakalım. Bu seneki modelin isminin Z Flip 3 olması gerekiyordu. Fakat şirket 5G destekli cihaza bu ismi verdi. Böylece yeni gelecek olan katlanabilir model, “3” numara oldu.

En önemli akıllı telefonmodelleri içerisinde yer alması beklenen bu yeni cihazın bazı özellikleri göz dolduracak.

Samsung Galaxy Z Flip 3, Flip 5G ile aynı ağırlığa sahip

Cihazda ayrıca gri, siyah, pembe, koyu mavi, açık Menekşe ve koyu yeşil gibi renk seçenekleri bulunacak.

Bu modelin yaklaşık olarak 1400 dolar olması bekleniyor. Dolar kurunun 8,7 seviyesinde olduğu bugünlerde çok pahalıya geleceğini söyleyebiliriz. Peki siz bu cihazın özellikleri ve fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Flip 3, Flip 5G ile aynı ağırlığa sahip

Bir cevap yazın