Gimbal kamera özelliği LG WING ile mobil cihazlara taşındı

137

LG WING, çarpıcı tasarımı ve sunduğu benzersiz mobil deneyimlerin yanı sıra, ilkleriyle de dikkat çekiyor.

LG, duyurulduğu ilk günden itibaren üzerinde çok konuşulan ve merak uyandıran telefonu LG WING’i geçtiğimiz günlerde Türkiye pazarına sundu. Üçlü arka kamerasından gelen benzersiz formuyla tüketicilere yepyeni mobil deneyimler sunan LG WING, özellikle video çekmekten hoşlanan kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak bir çok özelliğe sahip.

Temel Mod ve Döndürme Modu olarak iki farklı şekilde kullanılabilen LG WING, Döndürme Modunda iken telefonun tüm ön tarafı saat yönünde 90 derece dönerek Ana Ekranı yatay moda çeviriyor. Böylelikle telefon, aynı anda aynı ya da farklı işlemler için kullanılabilecek iki ekrana sahip oluyor.

Bir akıllı telefonda dünyada ilk olan Gimbal Hareket Kamerası, LG WING’in İkinci Ekranını kullanışlı bir tutma alanı haline getiriyor. Böylelikle, geleneksel çubukla gerçekleştirilmesi zor olan tek elle yatay modda yapılan çekimler daha net ve pürüzsüz görüntüler içeriyor.

LG WING, kamera açısını kontrol etmek için bir kumanda kolu, sarsıntıları ve bulanıklığı azaltmak için bir kilit, hareket halindeyken daha yumuşak videolar için takip modu, ritmik ve dinamik hareketleri yakalamak için birinci şahıs izleme modu, minimum yukarı ve aşağı sallamayla yatay hareket için kaydırma takibi gibi tipik olarak yalnızca gerçek bir gimbal üzerinde bulunan işlevler sunuyor.

Bir cevap yazın