GTA 6 hakkında bilinmeyen herşey ortaya çıktı: Bunları ilk defa duyacaksınız

96
GTA 6 hakkında bilinmeyen herşey ortaya çıktı: Bunları ilk defa duyacaksınız

Birçok kişi tarafından merakla beklenen GTA 6 hakkında bilinmeyen tüm detaylar ortaya çıktı. Görünen o ki oyun beklediğimizden çok daha farklı olacak. İşte konuyla alakalı merak edilenler.

Bazı oyunlar hızlı bir şekilde yeni seriler üretirken kimileri bu konuda biraz daha yavaş davranıyor. GTA oyunu yavaş davrananlar arasında yer alıyor. Neredeyse çok uzun bir süredir GTA 5 piyasada ve henüz yeni seri ortaya çıkmadı. Ancak onunla ilgili dedikodular iyice artmaya başladı.

Gelen sızıntılara bakıldığında üç önemli detayın olduğu görülüyor. Bunlardan ilki oyunun gerçek bir şehir içerisinde geçeceği yönünde. Vice City şu anda nasılsa oyun içerisinde de aynen o şekilde görünecek. Hatta bununla ilgili yapay zeka teknolojisinin kullanılması bile düşünülüyor. Çevrimiçi yapıda 1980 ve 1990 yıllarındaki Vice City gösterilemeyecek.

Gelen iddialara göre bu oyunda bir tane kadın oyuncu olacak. Bugüne kadar hep erkek oyunculara yer verildi. Ancak yeni oyunda bir kadın oyuncunun olması bekleniyor. Suçun teknolojisini bilen yapıya sahip bir kadın oyuncu oyuna renk katacaktır. Hacker kadın özellikle zihinsel bakımdan son derece güçlü olacak.

GTA 6 hakkında bilinmeyen

Rockstar Games bu oyunda oldukça gerçekçi bir tablo çizmeye çalışıyor. Gerçek hayatta elde edilemeyecek deneyimleri oyun içerisinde sunmayı hedefleyen şirket, adeta sanal gerçeklik ortamı yaratacak. Bu kadar olumlu özelliklerden bahsettikten sonra kötü bir haberimiz var. Oyunun çıkış tarihi beklenenden daha geç olacak.

GTA V yapay zeka tarafından klonlandı: Yepyeni bir yazılım kullanıldı (Video)

Ortaya çıkan sızıntılara göre bu oyun 2025 yılına kadar büyük bir ihtimalle gelmeyecek. GTA 6 oyunu yüzünden Rockstar Games çalışanlarını fazla yormak istemiyor. Peki siz ortaya çıkan bu sızıntılar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın