HONOR Earbuds 2 Lite Avrupa pazarında satışa çıkıyor

104
HONOR Earbuds 2 Lite Avrupa pazarında satışa çıkıyor

HONOR Earbuds 2 SE , Haziran ayında HONOR 50 serisiyle birlikte tanıtıldı. Bu yeni kablosuz kulaklık çifti, şimdi HONOR Earbuds 2 Lite ismiyle küresel pazarlar için duyuruldu.

HONOR Earbuds 2 Lite, Apple AirPods Pro’nun tasarımı ile hemen hemen aynı. Glacier White ve Midnight Black olmak üzere iki renkle satışta olacak. Her biri yaklaşık 5.5 g ağırlığındaki kulaklıklar 10 mm özel sürücülere sahiptir. Ayrıca, her biri ENC (Çevresel Gürültü Önleme), ANC (Aktif Gürültü Önleme) ve markanın ‘Farkındalık Modu’ olarak adlandırdığı ortam modu için iki MEMS mikrofonu ile birlikte geliyor. Şarj kutusu ise 45,5 mm x 61,2 mm x 25,35 mm boyutlarında ve yaklaşık 41 gram ağırlığında.

HONOR Earbuds 2 Lite Avrupa pazarında satışa çıkıyor

Piyasadaki diğer kulaklıklar gibi, bu kulaklıklarda da hareket kontrolleri bulunuyor. Ayrıca HONOR akıllı telefonlarla sorunsuz bir şekilde eşleşirler ve bağlantı için Bluetooth 5.2 kullanırlar. Ayrıca düşük gecikmeli oyun modu ve akıllı aşınma algılamanın yanı sıra kanal değiştirme desteği de yer alıyor.

Kulaklıkların her biri 55 mAh pil ile desteklenirken, şarj kutusu 410 mAh pil ile geliyor. İkincisi yaklaşık 1 buçuk saatte tamamen şarj olurken, ikincisinin sadece 10 dakikalık şarjla 4 saatlik oynatma süresi sunduğu söyleniyor.

HONOR, ANC devre dışı bırakıldığında hem tomurcuklardan hem de şarj kutusundan 32 saatlik bir pil ömrü talep ediyor. Tomurcuklara gelince, ANC olmadan 10 saat dayanacakları ilan edilir.

HONOR Earbuds 2 Lite, Avrupa’da 69,90 € olarak fiyatlandırılır. 7 Ağustos’tan itibaren ilk olarak Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve Finlandiya’da satışa sunulacaklar. Bu ülkelerden sonra ülkemizde de satışa çıkarılması planlanıyor.

Intel, AMD’yi geçmenin yolunu buldu

Bir cevap yazın