Honor Earbuds 2 Lite modelini Türkiye’ye getiriyor

109
Honor Earbuds 2 Lite modelini Türkiye’ye getiriyor

Huawei’den ayrıldıktan sonra ürün yelpazesini genişleten Honor Earbuds 2 Lite modelini Türkiye’ye getiriyor! İşte detaylar.

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, şık ve ergonomik tasarımıyla dikkat çeken HONOR Earbuds 2 Lite True kablosuz kulaklarını satışa sunmaya hazırlanıyor. Kendi kategorisinde öne çıkan batarya ömrüne sahip kablosuz kulaklık, aktif gürültü engelleme (ANC) teknolojisi ve gelişmiş bağlantı kalitesi gibi özellikleri rahat ve ergonomik bir tasarımda birleştiriyor ve kulaklıkta temiz ses kalitesi arayanlar için sınıfının en iyi ses kalitesi deneyimi sunuyor.

55mAh gücünde bataryası olan HONOR Earbuds 2 Lite, tek şarjla 10 saate kadar, şarj kutusuyla birlikte toplamda 32 saat boyunca müzik dinleme ya da 20 saat boyunca sesli görüşme yapmanıza imkân tanıyor. Endüstri lideri pil performansı ve verimliliği sunan kulaklıkla bu sayede favori şarkınızı dinlerken ya da önemli bir toplantı sırasında pil bitecek korkusu yaşamıyorsunuz.

Hızlı şarj özelliği barındıran HONOR Earbuds 2 Lite, sadece 10 dakikada 4 saate kadar şarj olabiliyor ve bu şarjla dört saat boyunca kesintisiz müzik dinleme imkânı veriyor.

Ofiste çalışırken ya da bir kafede otururken, istenmeyen gürültüleri azaltan aktif gürültü engelleme teknolojisine sahip HONOR Earbuds 2 Lite’ın kulak içi yapısı da dışarıdaki sesleri engelleyecek şekilde tasarlandı.

Kulaklık, bu sayede kullanıcıların kuvvetli rüzgârda yürürken ya da koşarken bile yüksek kaliteli aramalar yapmasını mümkün kılıyor. İki adet Mikro-Elektro-Mekanik Sistemli (MEMS) silikon mikrofonla donatılan HONOR Earbuds 2 Lite, geleneksel dalga gürültü azaltma teknolojisi ve bir Derin Nöral Ağ (DNN) algoritmasını, Çift Anti-Rüzgâr teknolojisiyle kullanarak arayan kişinin sesini ayrıştırıyor ve sesli arama deneyimini iyileştiriyor. Kesintisiz ve yüksek netlikte sesli ve videolu görüşmeler için mükemmel bir aksesuar olan Earbuds 2 Lite ile görüşmeleriniz çok daha net olacak.

Huawei Watch 3 Pro fiyatıyla şaşırttı

Bir cevap yazın