Honor Magic 3 beş kamera ile geliyor!

99
Honor Magic 3 beş kamera ile geliyor!

Honor Magic 3 12 Ağustos’ta gelecek. Bugün CEO akıllı telefonun tasarımını en azından kısmen ortaya koydu. George Zhao, cihazın beş kameraya sahip olacağını gösterdi. Magic 3’ten beklememiz gereken AI yeteneklerinin de tanıtımı yapıldı. İşte detaylar.

Honor, emin adımlarla ayakta duruyor. Şirket Huawei’den ayrılmasının ardından geri planda kalmamak için elinden geleni yaptı. Şimdi yeni cihazı Honor Magic 3 yolda. Telefon, genel tasarımının gizlenmesi gereken bir üretim öncesi durumda. Ancak bugün bazı özellikler ortaya çıktı. Cihaz, kamera kurulumunda beş daireye sahip. Ayrıca ses yakınlaştırma özellikleri için bir mikrofon, çift LED ve altta flaş içerecek. Telefon, Honor tarafından Weibo’da yayınlanan beş dakikalık bir videoda göründü. CEO Zhao, eski bir gazeteci Zhang Quanling ile konuşuyor ve yeni Magic 3′ün sahip olacağı tüm güzel özellikleri anlatıyor. İlgi çeken bu özelliklerden biri, telefon çalma sesinin kullanıcı ekrana bakarken kısılabilmesi olacak. Gizliliğin önemli olduğu durumlarda bu özellik oldukça işe yarayacaktır.

Honor Magic 3 beş kamera ile geliyor!

Honor Magic 3, piyasadaki Snapdragon 888 Plus’a sahip ilk akıllı telefon olacak. Cihaz en çok beşli kamera sistemiyle ön plana çıkacak. Kamera kurulumu 50 MP + üç 64 MP kamera + bir ToF sensörü veya 2 MP derinlik sensörü kombinasyonu şeklinde olacak. Telefonun tanıtılmasına 10 gün kaldı ve kullanıcılar şirketten daha fazla teaser görmek için sabırsızlanıyor diyebiliriz.

Razer Barracuda X: İster evde, ister işte, ister oyunda, ister sokakta

Bir cevap yazın