Honor Magic 3 hakkında daha fazla detay ortaya çıktı

118
Honor Magic 3 hakkında daha fazla detay ortaya çıktı

12 Ağustos’ta gelen Honor Magic 3 merakla bekleniyor. Cihaz daha piyasaya sürülmeden bazı özellikleri ortaya çıktı bile. Telefon şimdi AnTuTu’da da göründü. Böylece cihaz hakkında daha fazla detay ortaya çıktı. Gelin bu özelliklere bakalım.

AnTuTu listesinde karşımıza çıkan cihaz Snapdragon 888+ SoC, 8GB RAM ve Android11 ile Geekbench’te görülmüştü. Şimdi yeni liste ile daha fazla özellik ortaya çıktı. AnTuTu listesine göre 12GB LPDDR5 RAM ile birkaç özellik daha belli oldu. Honor, Huawei’den ayrıldıktan sonra kendi yolunu sağlam bir şekilde çizdi diyebiliriz. Şirket şimdi merakla beklenen cihazı üzerinde çalışıyor. Bugün ortaya çıkan verilere göre, Honor Magic 3 yerleşik 512 GB UFS 3.1 depolama alanına sahip olacak. Ayrıca telefonun ekranının 120 Hz yenileme hızına sahip olacağı da ortaya çıktı. Ancak panelin türü, çözünürlüğü veya köşegeni hakkında henüz bir bilgi yok.

Honor Magic 3 temel özellikleri belli oldu!

Performanstan bahsetmişken Magic 3, AnTuTu’nun testinde 749.223 puan aldı. Bu puan Snapdragon 888 destekli akıllı telefonların testlerinde elde ettiğinden daha az diyebiliriz. Ayrıca Geekbench’te ortaya çıkan Honor Magic 3’ün ELZ-AN10 model koduna sahip olduğunu, AnTuTu’dan geçenin ise ELZ-AN20 model adını taşıdığını belirtmekte fayda var. Honor, Magic 3’ün teknik özelliklerini henüz ayrıntılı olarak açıklamadı, ancak daha önce paylaşılan resmi tanıtımlar sayesinde, cihazın önde iki, arkada beş kamerayla geleceğini biliyoruz. Lansmana günler kala daha çok detay ortaya çıkacaktır.

YouTube Shorts içerik üreticilere 10 bin dolar kazandıracak: Büyük kıyak

Bir cevap yazın