Honor Magic 3 serisi gümbür gümbür geliyor

77
Honor Magic 3 serisi gümbür gümbür geliyor

Huawei’nin küresel pazarda telefon piyasasında etkinliğini yavaş yavaş kaybederken bu kaybediş diğer teknoloji devleri için bir fırsat. Bu fırsattan en çok yararlanan firmalardan biri Honor. Honor bu fırsatı Honor Magic 3 ile değerlendirecek.

Honor her ne kadar Asya pazarında önemli bir pazar payına sahip olsa da küresel pazarda önemli bir paya sahip değil. Şimdi bu durumu tersine çevirecek bir fırsat var elinde. Bilindiği gibi Huawei’ye uygulanan ambargo nedeniyle pazar payı yavaş yavaş düşüş gösterirken diğer firmalar bu düşen pazar payından kendine pay alma arayışında.

Honor ABD amgargosu dışında tutuluyor. Yani çıkaracağı yeni cihazlar Google Play Store ve Google uygulamaları yüklü olarak geliyor. Honor kısa süre önce Honor 50 ve yakında çıkacak olan Honor Magic telefonlarının (Honor Magic 3) kutudan Google Play Store ile çıkacağını doğruladı .

Honor Magic 3’ün yeni Qualcomm Snapdragon 888+ yonga setine sahip olduğu onaylandı . Snapdragon 888+, performans iyileştirmeleri ile mevcut 888 modelinin daha gelişmiş bir versiyonudur .

Daha önceki bazı söylentiler , Magic 3 ve katlanabilir Magic modeli olmak üzere iki Honor Magic telefonunun olacağını da ortaya koydu . Şu anda Honor Magic Fold’un detayları mevcut değil ancak lansmanın resmi olduğu düşünülürse, yakında telefonla ilgili sızıntıları da görebiliriz. Cihazın küresel pazarda iyi satış rakamlarını yakalaması için fiyat performans bakımından çok iyi olması bekleniyor.

HarmonyOS 30 milyon kullanıcıya ulaştı

Bir cevap yazın