Instagram şifre kırma (2018)

198
Instagram şifre kırma (2018)

İnternet artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuş durumda. Öyle ki artık insanlar evlerinde olmadıklarında bile internetten ayrı kalmak istemiyorlar. Bu durumun temel nedeni ise sosyal medya kanalları. Aslında insanlar internetten ziyade sosyal medyadan kopamıyorlar. Her an kim nerede, kiminle ne yapmış bilmek istiyorlar. Bunu öğrenmenin en kısa yolu ise Instagram diyebiliriz. Zira insanlar paylaştıkları fotoğraflar ya da çektikleri hikayeler ile Instagram’da her dakika ne yaptıklarını paylaşıyorlar. Instagram hesapları bir şekilde başka birisinin eline geçtiğinde ise doğal olarak hayatlarında bir boşluk oluşuyor. İşte böyle istenmeyen bir durumla karşılaştığınızda instagram şifre kırma yöntemlerinden biri ile çalınan hesabı geri almak mümkün.

Elbette instagram şifre kırma yöntemlerine geçmeden önce bazı kısa bilgiler vermek gerekiyor. Sonuçta bu illegal bir işlem. Yani başkasının instagram hesabını ele geçirmek için bu işlemler kullanılırsa, suç teşkil edebilir. Fakat çalınan bir hesabınızı geri almak isterseniz sorun çıkmayacaktır.

Yazımızın başında şu durumu da belirtmek gerekiyor. İnternette instagram şifre kırma yazdığınızda karşınıza pek çok program ya da uygulama gelecektir. Fakat bu uygulamaların çok büyük bir bölümü, PC ya da telefonunuza zarar vermekten başka bir işe yaramamaktadır.

Özellikle bazı uygulamalar PC ya da telefonunuza trojen gibi yerleşerek sizin bilgilerinizi de ele geçirmektedir. Bir de şunu unutmamanız gerekiyor. Hiç bir instagram şifre kırma uygulaması sizden kendi giriş bilgilerini girmenizi istemez.

Yani internet üzerinden edindiğiniz bir uygulama, sizden kendi instagram hesabınızla giriş yapmanızı talep ederse, hemen aldanmayın. Bu yazılım büyük bir ihtimalle kötü amaçlı bir uygulamaya hizmet ediyordur.

Peki instagram şifre kırma için ne tarz programlara güvenilir? Aslına bu sorunun yanıtı son derece basit. İnternette yüzlerce şifre kırma uygulaması mevcut. Bu uygulamalar rast gele şifreler üreterek, doğru şifreyi tutturmaya çalışıyor.

Fakat bu uygulamaların şifreyi bulması çok uzun zaman alabilir. Ayrıca bu tarz uygulamalarla şifre kırmak için internet hızınızın da çok çok iyi olması şart. Aksi takdirde bir şifre yazıp denemek 2-3 saniye hatta daha uzun sürebilir. Bu da şifrenin bulunmasını daha da zor kılacaktır.

Dolayısıyla, şifre kırıcı programlar ile instagram şifre kırma işlemi oldukça zahmetli diyebiliriz. Peki bu sistemi kullanacak pratik bir yöntem yok mu? Elbette var. İnternetteki bazı siteler, talep ettiğini adresler için sizin yerinize kombinasyonlar deneyerek doğru şifreyi size mail olarak gönderebiliyorlar. Elbette bunun için ufak bir ücret talep ettiklerini de belirtmek gerekiyor.

Eğer instagram şifre kırma konusunda niyetiniz ciddiyse biraz kesenin ağzını açmanız gerekiyor. Az önce de bahsettiğimiz tarzdaki siteler kısmen de olsa güvenilir diyebiliriz. Elbette talep ettiğiniz şifrenin bulunma süresi biraz değişken oluyor.

Şöyle ki kırılacak olan hesap sadece harf ya da rakamlardan oluşan bir şifre belirlediyse sıkıntı yok. Fakat şifre kombinasyonu içerisinde harf, rakam ve farklı işaretlemeler mevcutsa şifre kırma işlemi de uzayacaktır. Bunun ne kadar süreceğini ise kimse tahmin edemez.

İşin iyi yanı ise şifrenin öyle ya da böyle sonunda kırılacak olması. Belki tüm kombinasyonların denenmesi 1 yıl da sürebilir. Fakat eninde sonunda çalınan hesabınızı geri alabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle instagram şifre kırma 2018 detaylarından bahsettik. Size tavsiyemiz, Youtube’ta bulunan şifre kırma videolarına müdana etmemeniz. Şimdiden kolay gelsin.

Bu hesabım çalındı yardım edermisiniz

ahlatlıgenco şuan yanımda ona vereyim mi

yeni insta hesabını söyle bana sana link atacam ordan senin çalınan insta hesbaını çalacaz oke

Merhaba hesab calirmisiniz

@kubra_cetin_ bu benim hesabım çalındıyardımcı olabilirmisin ne istersen yaparım

İnstegram hesabım çalındı geride alamıyorum ne yapabilirim

Instagram da hesabim calindi ne yapayim

İnstagram da hacerboris die sayfa var instediniz adresi çalıyo 150 tlye bana yardımcı oldu instagram adresi hackerborisofficial mi neydi

Seni sevirem

bende seni

hesabı çalıcam

Kodu unutdum

Isteyene şifre kırma programı atabilirim

atsana bana kardew

bana atsan kardes

bana atsana kardes zahmet diyilse

Banada atarmısin

Bana atarmısınız lütfen gerçekten çok ihtiyacım var bu olaya

lütfen atın

Banada atarmsn

Banada atarmisin krdsm

Sonuç alınıyordu aga

At bana

ATATMİSİN LUTFEN COK LAZİM

banada atsana😊

at kaprdesım bana

Banada lutfeenn😔

soyle bakalim adini ?

bana atarmısın

Ata bilirmisiniz bana??

Şu kişinin hesabını çalmak istiyorum

Merhaba ben şifre kırmak istiyorum

Hesbim calidi yaradim ede bilersiz

banada yardım edin bana ınstagram hesapı çalmayı öğretinirseniz sevinirim 😉 ınstagram : hz.erdemizm_ :dfs

hesap calmak istiyorum bana yrdmcı olrmsn cok acil

Bir hesap çalınması gerekiyor parası neyse verrim çalabilecek arkadaş varsa bana berk.nuralis instagram hesabından ulaşsın hemen halledelim

Buldunuz mu birini lütfen banada yardım edermisin😔

Guner 7511 hesabı açtım e-posta adresim olmuyor sifre mide yeniyeleyemiyorum tamamen kaldırmak istiyorum intigram hesapları kullanmak istemiyorum kullanmakta zorluk çekiyorum şifrem olmadığı için silemiyorum yardımcı olursanız olursanız sevinirim

Bir hesabi çalmam gerekiyor bana yardımcı olabilecek arkadaş varmı

Xais olunur yardim gosdererdiz parola gire bilmirem

bana şifre kıröa programı verebilirmisin hüseyin
acil

bana yardmci olurmsn cok acil

Nasıl çalınıyor banada ogretirmisiniz lütfen 😔

Merhaba gençler Instagram programı kırıcı bulunabilir Ben de şifre Mehmetkar7

Hesabı çalmak istiyorum

Şifremi e postamı unuttum bana istigram hesabımın şifresini kırabilecek biri lazım ücret karsiliginda

Hesabım çalındı hesabımı geri almak ile şifre alabilmem lazım çünkü kötü niyetle kullanıyorlar hesabı

Merhaba iyi günler Instagram şifresini çaldılar Ne kötü yollarda kullanıyorlar lütfen ne olur yardımcı olun bana cansu_nur90

Çok iyi

Çok iyisini

Bu hesap sahibi benim çalındı ben hesabimi geri almak istiyorum sevgiler saygilar

Bir cevap yazın