Instagram şifre kırma (2019)

129
Instagram şifre kırma (2019)

Instagram hesabınız mı çalındı? Ya da şifrenizi unuttunuz ve sıfırlayamıyor musunuz? O zaman doğru yerdesiniz. İşte Instagram şifre kırma (2019) ile ilgli detaylar.

Günümüzde sosyal medya insanların vazgeçilmesi haline gelmiş durumda. Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte insanlar sosyal medyadan kopamaz hale geldiler. Artık 7’den 70’e herkesin bir yada birkaç sosyal medya hesabı olduğunu söylemek, sanırım pek de yanlış bir ifade olmayacaktır.

Özellikle son yıllarda Facebook’ın düşüşe geçmesi, bu şirket bünyesindeki Instagram’ın yükselmesine neden oldu. Facebook’tan sıkılan insanlar soluğu Instagram’da aldılar. Özellikle de Facebook’un kullanıcı yaş ortalamasının artması, genç kesin olarak tabir ettiğimiz kitlenin Instagram’a yönelmesine zemin hazırladı.

Instagram üzerindeki hesap sayısının artması, pek çok sorunu da beraberinde getirdi. Bu sorunlardan en büyüğü de hesap çalınmaları. Peki Instagram’da hesap nasıl çalınır? Yada şifre nasıl kırılır? Bu soruların yanıtını Instagram şifre kırma (2019) yazımızda bulacaksınız.

Instagram şifre kırma (2019) ile ilgili detaylara geçmeden önce şu konuya açıklık getirmemiz gerekiyor. Instagram’da hesap çalma öyle sanıldığı kadar basit bir işlem değil. Yani öyle önüne gelen istediği hesabı çalamaz. Özellikle de çalınacak olan hesap büyük, küçük harf, rakam ve noktalama işareti gibi kombinasyonlardan oluşuyorsa, şifre kırma işlemi hayli vakit alacaktır. Hatta bu hesabın şifresinin kırılmasının imkansıza yakın olduğu da söylenebilir. Fakat imkansız değil.

En kolay çalınan Instagram hesapları sadece harf ya da rakamlardan oluşan şifreyle korunanlardır. Özellikle sadece rakamlardan oluşan bir şifreniz varsa, Instagram hesabınızın çalınması yarım saat bile sürmeyecektir.

O yüzden hesabınızın çalınmaması için mutlaka sağlam bir şifre kullanmanızı öneririz.

Şimdi gelelim Instagram şifre kırma (2019) işleminin nasıl yapıldığına. Aslında olay son derece basit. Bu iş için geliştirilmiş güvenilir bir uygulama ve hızlı bir PC işinizi görecektir.

İnternette bu tarz uygulamaları bulmak mümkün. Bu programlar belirttiğiniz hesap için random olarak şifreler üretiyor ve şifrenin bulunmasını sağlıyor. Elbette bu noktada karşı hesabın nasıl bir şifre kombinasyonu kullandığı da çok önemli.

Az önce de belirttiğimiz üzere rakam, harf ve noktalama işaretlerinden oluşan bir kombinasyon kullanıldıysa bu şifrenin kırılması yıllar da sürebilir.

instagram

O yüzden internette Instagram hesap çalma, Instagram hesap kırma gibi başlıklarla sizden para isteyenlere sakın güvenmeyin. Çünkü bir sosyal medya hesabının çalınması ciddi anlamda zor bir iş. Siz siz olun bu tarz illegal olaylara dahil olmayın.

Benim hesabim sifresini unutdim nasil geri ala bilirim. Yardimci olurmusunuz

Hesap adını ver

Burak bey bana da yardımcı olun lütfen

Burak bey bana da yardımcı olur musunuz

merhabalar
ben satılık bı sayfayla anlaşıp hesabı aldım parayı vermeden siz kendi bilgilerinizi degistirin dedi sonra parayı göderirsiniz dedi
bizde tamam dedık hesabı komple değitirdık sonra 500 lıra gönderdik. Ama serefsşz sonradan hesabı bızden aldı napabilirim acaba yardımcı olun

Bir hesabe çalmak istiom yardimci olun
Lutfen

ayarlar a gir “güvenliğe” tıkla “şifreye” bas şifremi unuttum a tıklayıp bir mesaj gelecek tir
o mesaja tıklayıp yeni bir şifre kura bilirsin

İnstegram hesabım çalındı bende birinin istihdamını çalmak istiyorum lütfen

Gençler ücret ödemeden instagrama gelin yardımcî olurum instagram=muhammeteminaydemir01

merhaba yardımcı olur musunuz hesabım çalındı

Allah rahmet eylesin 🌹

Yardmcı olurmusunuz numarm ve e postam kaldırıldı

Merhaba ben e postayı kafadan salladım hesabıma giriş yaptığımda şüpheli giriş diyor acaba nasıl çalabilirim lütfen bilen varsa yardımcı olsun 4 5 aydır giremiyrm hesabıma ltfn ya ltfn

bi çözüm buldunuz mu? bende aynı durumdayım

Ya benimde yaklaşık iki haftadır öyle ilk açtığımda ki gmaili hatırlamıyorum ve telefon numaramı da değiştim ne yapabilirim

Size yardimci olurum ama her hesap çalinamaz onu soyliyim bastan mert_keklik58

Nasıl yardımcı olacaksınız.

sen bana çal hesap benden ne istiyorsan mert
,

Baba yardim edebilirmisin instagram hesabin çıkmıyor

Hesabımın şifresini unuttum yardımcı olmak isteyen var mı acaba

Yardım edebilir misin gerçekten

Insta şifremi unuttum şerefsizlik yapmayacak biri yardım edebilir mi?

Ederiz tabiki de

İnstagram hesabının adını ver yeter

Yardim edermisinz

burak bey benimkinide bulurmusunuz

Ne olur bana yardımcı olurmusun

Acil yardim edermisiniz hesabima ulaşamıyorum

Parasıyla bir hesap çalabilecek varmı parasını vereceğim

Merhabalar. Ergenlik zamanı açılmış Twitter hesabımı patlatmak istiyorum. Çok mağdurum. Lütfen yardımcı olur musunuz.

Lütfen bana yardımcı olurmusunuz nişanlımın factbook hesabını ele geçirmem gerek kendisi messengrda surekli aktif ama bana yalan söylüyor lütfen yardım edin

merhaba bana yardımcı olurmusunuz facebook ve instagram içinn

Mehaba benim eski hesabim var onu kapatmak istiyorum ama şifremi bilmiyorum

Eski şifrenizi geri almak için istekte bulunmalısınız, mail adresinize yeni şifre talebi için bir link gelecek. Yeni şifre oluşturup hesabınıza giriş yapın daha sonra kapatabilirsiniz.

Burak abi ben instanin adi versem bana yardim eder misin?

Abi hesabımı çalıp ismini değiştirdiler ama ismi bende var abi lütfen yardımcı olya abi ismi rabiaadeniiz koymuşlar abi lütfen yardımcı ol abi lütfen

Abi benim hesabada bi el atsan çalındı simdiden teşekkürler

Amin hepimize

Parasiyla hesap calma işlemi yapan varsa donus yapsın

Abi yardım edebilir misin benım hedabım başkasının elıne geçtıde

Bir hesap var bu hesabı kesinlikle almam gerekiyor yardım edebilecek biri varmı

Bir cevap yazın