iPhone 13 farklı bir şarj teknolojisiyle gelecek

64
iPhone 13 farklı bir şarj teknolojisiyle gelecek

Apple bu sene satışa sunacağı yeni iPhone modellerinde köklü değişikliklere gidebilir. Görünen o ki iPhone 13 serisi farklı bir şarj teknolojisiyle gelecek.

Apple’ın bu yılın son çeyreğinde satışa sunacağı yeni nesil iPhone modellerinde farklı bir şarj teknolojisi kullanacağı ortaya çıktı. Malum, Apple kablosuz şarj konusunda rakiplerinin hayli gerisinde kalmıştı. Pek çok akıllı telefon üreticisi kablosuz şarj teknolojisine yıllar önce geçmiş olsa da Apple bu teknolojiyi birkaç sene önce iPhone X ile kullanmaya başladı.

Kablosuz şarj teknolojisi konusunda hala rakiplerinin gerisinde bulunan Cupertino merkezli şirket iPhone 13 serisi ile bu farkı kapatmak istiyor.

iPhone 13 ile ilgili sızdırılan son raporlara göre Apple, bu yıl satışa sunacağı modellerinde yeni bir kablosuz şarj teknolojisi sunacak. Şimdilik bu teknoloji hakkında kesin bilgiler yok. Fakat eskiye oranla daha hızlı ve daha akıcı bir şarj deneyimi sunacağı belirtiliyor.

Teknoloji gündemini az çok takip edenlerin de hatırlayacağı üzere Apple’ın tüm odayı kapsayan bir şarj teknolojisi üzerinde çalıştığı iddia ediliyordu. Yani telefonu direkt olarak panel üzerine koymadan da telefon şarj olabilecekti. Elbette böyle bir duyuru gelmedi. Kim bilir, Apple belki de bu yıl o çok beklenen teknolojisini kullanıcılarının beğenisine sunar. Tabi ki gerçekten böyle bir teknoloji varsa.

Chainlink giriş seviyesi analistler tarafından açıklandı: Bu seviyelerde alıp satabilirsiniz

Bir cevap yazın