İşte Temmuz ayının en çok indirilen 10 uygulaması!

121
İşte Temmuz ayının en çok indirilen 10 uygulaması!

İşte Temmuz ayının en çok indirilen 10 uygulaması! Temmuz ayında en çok indirilen uygulamalar açıklandı. Zirveye baktığımızda ise sürpriz olmadığını görüyoruz.

Sensortower isimli şirket, Temmuz ayının geride kalması ile beraber ayın en çok indirilen uygulamalarını da açıkladı. iOS, Android ve toplam olmak üzere üç başlık altında açıklanan sonuçlara göre toplamda zirve yine değişmedi. Çin merkezli sosyal medya platformu TikTok, 63 milyonluk indirme sayısı ile Temmuz ayının en çok indirilen uygulaması oldu. Uygulama yeni kullanıcılarının yüzde 15’lik bölümünü Çin’den alırken, yüzde 9’luk kısmını ABD’den aldı. İlk 5’in kalan bölümünde ise bizleri ABD merkezli uygulamaların karşıladığını söyleyebiliriz.

Toplamda en çok indirilen uygulamalar listesinin iki, üç, dört ve beşinci sırasını sırayla Facebook, Instagram, Messenger ve WhatsApp alıyor. Android ve iOS ayrı ayrı incelendiğinde ise işlerin biraz daha değiştiğini söyleyebiliriz. Listenin tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu arada listede olmasını düşündüğünüz uygulama varsa yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Temmuz ayında en çok indirilen iOS uygulamaları

Temmuz ayında en çok indirilen Android uygulamaları

Spotify iOS kullanıcılarına kötü haber! Bu yazılım desteklenmeyecek

Bir cevap yazın