Kripto para piyasasında lale devri!

93
Kripto para piyasasında lale devri!

Uzun süredir düşüş trendinde olan kripto para piyasasında lale devri yaşanıyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Kripto para piyasasında uzun süredir düşüş trendi hakimdi. Hatta bir dönem BTC fiyatı 30 bin doların altına düşerek yatırımcılarını korkutmuştu. Çok değil geçtiğimiz Mayıs ayında 64 bin dolar seviyesi ile tüm zamanların rekorunu kıran BTC, sonrasında sert bir düşüş trendine girdi. Bu trend sonrasında sadece birkaç günde 32 bin dolara gerileyen BTC, diğer altcoinleri de beraberinde sürükledi.

Kripto para

Neyse ki son bir haftadır kripto para yatırımcılarının yüzü gülmeye başladı. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Son bir haftadır kripto para sektöründe sanki lale devri yaşanıyor.

Bitcoin’in 40 bin dolar seviyesine kadar tırmandığı haftada, ETH ise 2600 doları gördü. Pek çok analist bu yükselişin geçici olduğu konusunda uyarıda bulunuyor.

Bazı analistler ise bu yükselişin kalıcı olacağına emin. Hatta BTC’nin sonraki dönemde 50 bin dolar seviyesini görebileceğini iddia ediyorlar.

Genel kanı ise BTC’nin 2021 içerisinde tekrardan zirveye çıkamayacağı yönünde. Elbette bunun ne derece doğru olduğunu söylemek zor. Sonuçta kripto para piyasası çok da tahmin edilebilir değil.

Dip not olarak belirtelim. Kripto para içerikleriyle ilgili hiçbir yazılı ve görsel içeriğimiz yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Dolayısıyla yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda yapmanızı tavsiye ederiz.

JBL, inanılmaz pil ömrüne sahip en yeni iki ürününü duyurdu

Bir cevap yazın