La Casa de Papel için 5.sezon fragmanı yayınlandı

161
La Casa de Papel için 5.sezon fragmanı yayınlandı

La Casa de Papel kısa sürede Netflix platformunda en son çok sevilen dizilerden biri oldu. Temel konusu bir soygun olan dizi ülkemizde ve Dünya genelinde milyonlarca hayrana sahip. Popüler dizinin 5. sezonu için fragman şimdi geldi. İşte detaylar.

İspanyol yapımı soygun dizisi kısa sürede popülerlik kazandı. Kostümü ve maskeleri bile satılan popüler dizi kısa sürede geniş bir kileye ulaştı. Dizinin merakla beklenen 5.sezonu için şimdi yeni bir haber var. Netflix, La Casa de Papel için 5.sezon fragmanını yayınladı. Dizinin beşinci sezonu 10 bölümden oluşacak. Ancak ikişer bölüme ayrılacak. Söz konusu ilk beş bölümlük kısım 3 Eylül 2021’de yayınlanacak. Sezonun ikinci kısmı da beş bölümden oluşacak ve o da 3 Aralık 2021’de yayınlanacak. Beşinci sezon sevilen dizinin final sezonu olacak. Sevilen dizinin son sezonu yayınlanmadan izlemeniz mümkün. Tüm bölümler şu anda Netflix platformunda mevcut.

La Casa de Papel için 5.sezon fragmanı yayınlandı

Alvaro Morte’nin ‘profesör’ karakteriyle başrolde oynadığı İspanyol dizi başka önemli isimleri de barındırıyor. Bunlardan bazıları Ursula Corbero, Miguel Herran, Itziar Ituno, Jaime Lorente, Pedro Alonso, Alba Flores. Dizi soygun planı ile başlasa da devam sezonlarında konu farklı yerlere evrildi. Ancak hayranlar diziden desteğini esirgemiyor. Yeni sezon da büyük bir ilgiyle bekleniyor. Özellikle son sezon olması beklentiyi artırıyor. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Türkiye orman yangınları konusunda çok zayıf: Akdeniz ve Ege ile bitmeyecek

Bir cevap yazın