Leyla ile Mecnun Exxen yayın tarihi

174
Leyla ile Mecnun Exxen yayın tarihi

Leyla ile Mecnun yeni sezonu ile Exxen ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Peki Leyla ile Mecnun Exxen yayın tarihi ne zaman? İşte bu sorunun yanıtı.

Bir dönem TRT ekranlarında yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisi tekrardan izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Bilindiği üzere Exxen platformu Leyla ile Mecnun dizininin yayın haklarını satın almıştı.

Yayın haklarının satın alınmasında sonra orijinal kadronun toparlanması için hayli emek harcandı. Nitekim sonuç olarak Leyla ile Mecnun’un orijinal kadrosu bir araya getirildi.

Seyircilerin asıl merak ettikleri soru ise dizinin ne zaman yayınlanacağıydı. Elbette dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı da başka bir soru olarak ön plana çıkıyordu.

Bu sorulardan birisinin yanıtı nihayet kesinleşti.

Dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde start aldı. Çekimlerin başlamasıyla birlikte yayın tarihi de az çok netleşmiş oldu. Set ekibinden sızdırıldığı iddia edilen bilgilere göre Leyle ile Mecnun’un yeni yayın tarihi yaz ayları. Burada yaz aylarından temel kasıt ise sizlerin de tahmin edebileceği üzere Temmuz ayı.

İlk etapta her hafta bir bölümün yayınlanması bekleniyor. İlk sezonun kaç bölüm süreceği şimdilik netleşmiş değil. Fakat dizide boy gösteren pek çok oyuncunun farklı projelerde çalıştığı hesaba katılırsa bütün kış sürecek bir dizinin gelmeyeceğini söyleyebiliriz.

Yine de bekleyip göreceğiz.

Apple ekran altı kameralara sıcak bakmıyor işte nedeni

Bir cevap yazın