LOTR Gollum çıkış tarihi açıklandı

98
LOTR Gollum çıkış tarihi açıklandı

Deadalic Entertainment tarafından geliştirilen LOTR Gollum için merakla beklenen çıkış tarihi nihayet açıklandı. İşte konuya dair tüm detaylar.

LOTR serisindeki popüler karakterlerden biri olan Gollum, solo oyunu ile PC ve konsollarımıza konuk olmaya hazırlanıyor. Film serisini izleyenlerin de bildiği üzere Gollum, hayatını güç yüzüğünün peşinde harcayan bir kişilik.

Gollum için geliştirilen oyunda da doğal olarak yüzüğün peşine düşeceğiz. Gollum’un güç yüzüğünü kaybedip tekrardan bulduğu bir hikayeye odaklanacak olan yapımda Türkçe dil desteği de bulunacak.

Genel olarak gizlilik ve aksiyon temalarının ön planda tutulacağı yapımda, Gollum’un sahip olduğu kişiliğe göre kararlar vermemiz gerekecek. Film serilerinden de bildiğimiz üzere Gollum dağılmış bir kişiliğe sahip. Bir tarafta diğer insanları da düşünen iyi bir Gollum varken, diğer tarafta ise sadece kendisini ve güç yüzüğünü düşünen kötü bir Gollum var.

Dolayısıyla oyunun gidişatına göre bazen iki seçenek arasında kalarak karar vermemiz gerekebilecek. Verdiğimiz bu kararlar da oyunun gidişatını etkileyecek.

Elbette Gollum bir RPG oyunu değil. Hikaye bütünsel olarak tek bir sona sahip olacaktır. Bu sonuca nasıl ulaşacağınız ise tamamen size kalmış diyebiliriz.

Peki Gollum’un solo oyunu ne zaman çıkacak? Yapımcı stüdyonun yetkili isimlerinden biri olan Herald Riegler oyunun büyük ölçüde tamamlandığını belirtti. Oyunun en geç 2022 yılının Sonbahar aylarında raflardaki yerini alması bekleniyor. Yani çıkışına henüz bir seneden çok var diyebiliriz.

realme C15 Qualcomm Edition, Android 11l güncellemesini alıyor

Bir cevap yazın