Netflix sevilen dizisi Bridgerton’un 2. sezonu için çekimlere başlandı

79
Netflix sevilen dizisi Bridgerton’un 2. sezonu için çekimlere başlandı

Bridgerton’ın ikinci sezonu, setteki COVID-19 vakaları nedeniyle biraz ertelenmişti. Çok sevilen Netflix dizisi geçtiğimiz Aralık ayında gösterime girdi ve hızlaca popülerlik kazandı.

Shonda Rhimes tarafından hazırlanan gösteri, yayınlanmasından çok kısa süre sonra hayranların ilgisini topladı. Netflix’e göre, 82 milyon hane Bridgerton’ı izliyor ve bu da diziyi platform için tüm zamanların en çok izlenen dizisi haline getirdi. İlk çıkışından birkaç ay sonra Netflix, gösteriyi üç sezon daha uzatacağını duyurdu. Julia Quinn’in romanlarına dayanan dizi, Regency döneminde Londra’daki Bridgerton ailesinin bir üyesine odaklanıyor. Bridgerton’ın ilk sezonu, izleyicileri itibarlı ailenin en büyük kızı Daphne Bridgerton karakterine odaklanıyor. İngiltere’de Mayıs ayında yapımına başlanan Bridgerton’ın ikinci sezonu, 1. Sezonun başrolü olan Daphne Bridgerton’ın (Phoebe Dynevor) ağabeyi Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey) ve sevgilisine odaklanıyor.

Netflix sevilen dizisi Bridgerton'un 2. sezonu için çekimlere başlandı

TheWrap’e göre, Bridgerton’ın ikinci sezonu için üretim, sette birkaç COVID-19 vakasının patlak vermesinin ardından bir süre geçici olarak durduruldu. Netflix dizinin, COVID-19 ile ilgili tüm Birleşik Krallık sağlık ve güvenlik protokollerine uygun bir şekilde hazırlandığını duyurdu. Şu anda, hiçbir oyuncu kadrosunun testi pozitif çıkmadı. Dolayısıyla, Bridgerton çekimleri yeniden başladı. Yaklaşan ikinci sezon, çoğunlukla Daphne’nin ağabeyi Anthony’nin Londra’daki ailevi ve mali baskılarına odaklanacak. İkinci sezon da ilk sezon kadar sevilecek mi göreceğiz ancak Bridgerton hayranları dizi konusunda oldukça fanatik diyebiliriz.

OnePlus Türkiye’de başarılı olabilecek mi?

Bir cevap yazın