Netflix “The Witcher: Nightmare of the Wolf’”animesinin fragmanı yayınlandı

98
Netflix “The Witcher: Nightmare of the Wolf’”animesinin fragmanı yayınlandı

Çok sevilen The Witcher dizisinin anime versiyonu Netflix’e geliyor. Netflix bugün animenin fragmanını yayınladı. Gelin bir göz atalım.

Bu ayın başlarında Netflix, The Witcher: Nightmare of the Wolf animesi için kısa bir teaser paylaşmıştı. Bugün ise yaklaşan anime için tam bir fragman yayınlandı. Bunula birlikte animeyi kimin seslendireceği gibi bazı detaylar da belli oldu. En çok Divergent dizisindeki başrol rolüyle tanınan Theo James, Vesemir krakterini seslendirecek. James ayrıca The Witcher dizisinin birinci sezonunda da aynı karakteri seslendirmişti. Netflix, “Vesemir, bir asilzadenin malikanesinde çok az para için uzun günler çalışan bir hizmetçi olarak büyüdü. “Sosyal konumundan kurtulmayı ve kaderini bulmak için Kıta’yı keşfetmeyi çok istiyor.” yorumlarında bulundu.

Netflix "The Witcher: Nightmare of the Wolf'"animesinin fragmanı yayınlandı

Macerasında, fragman boyunca gördüğümüz Tetra adında bir büyücüyle tanışacak. Tetra’nın sesi tanıdık geliyorsa, bunun nedeni Dota: Dragon’s Blood oyuncusu Lara Pulver tarafından seslendirilmesi. Ana oyuncu kadrosunu tamamlayan diğer isimler ise Kaedweni soylusu Lady Zerbst rolünde Mary McDonnell ve Skellige Isles’tan bir Witcher olan Deglan rolünde Graham McTavish. McTavish, The Witcher’ın ikinci sezonunda Redanian casus ustası Dijkstra’yı oynayacak. The Witcher: Nightmare of the Wolf, 28 Ağustos’ta Netflix’te başlıyor. Fantazi serisinin hayranlarına The Witcher’ın ikinci sezonunu beklerken izleyebilecekleri bir içerik çıkacak. Dizinin ikinci sezonu ise yine Netflix platformunda 17 Aralık’ta yayınlanacak. Fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Koronavirüs Delta mutasyonu aşı yaptırmayan kişilerde daha fazla yayılacak: Endişe veren açıklamalar yapıldı

Bir cevap yazın