Nintendo Switch OLED Model tanıtıldı

97
Nintendo Switch OLED Model tanıtıldı

Sonunda yeni Nintendo Switch tanıtıldı. Yeni Nintendo konsolu, Nintendo Switch OLED Model olarak tanıtıldı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Nintendo merakla beklenen yeni nesil Switch konsolunu tanıttı. Yeni nesil Switch modelinin selefinden tek farkı ise OLED bir panele sahip olması. Yani cihazın teknik özellikleri genel anlamda aynı olacak.

Nintendo Türkiye konu ile ilgili bir duyuru yayınladı. Dilerseniz Nintendo Türkiye tarafından yayınlanan bültene aşağıdan göz atabilirsiniz.

Nintendo Switch (OLED model), Nintendo Switch konsoluna benzer bir genel boyuta sahiptir, ancak canlı renklere ve yüksek kontrasta sahip daha büyük, canlı 7 inç OLED ekranı bulunur. Nintendo Switch (OLED model) ayrıca masa üstü modu için geniş ve ayarlanabilir bir standa, çevrimiçi oyun için kablolu LAN bağlantı noktasına sahip yeni bir yuvaya, 64 GB dahili depolamaya ve elde ve masaüstünde oyun için gelişmiş sese sahip yerleşik hoparlörlere sahiptir.

Tıpkı Nintendo Switch gibi, Nintendo Switch (OLED model), kullanıcıların çok oyunculu eğlence için TV’de oynamasına ve ayrılabilir Joy-Con kumandalarını paylaşmasına olanak tanır.

Ve hem Nintendo Switch hem de Nintendo Switch Lite gibi, Nintendo Switch (OLED model), her yerde oynayabileceğiniz çok yönlülüğün keyfini çıkarmak için hareket halindeyken taşınabilir. Nintendo Switch (OLED model) için bir Nintendo Switch Taşıma Çantası ve Ekran Koruyucu seti de mevcut olacak.

Nintendo Switch (OLED model), 8 Ekim’de, Metroid Fusion’ın doğrudan devamı olan Metroid Dread ile aynı gün çıkıyor. Canlı OLED ekranla, Galaksiler arası ödül avcısı Samus Aran’ın Metroid Dread’deki son macerasına atılmak daha da sürükleyici olacak.

Nintendo Switch (OLED model), kullanıcıların üç oyun modunun hepsinde geliştirmeleri deneyimlemelerine izin verecek:

TV modu: Nintendo Switch oyunlarını TV’de oynamak için Nintendo Switch (OLED model) konsolunu yuvaya yerleştirin. Kullanıcılar, yerleşik kablolu LAN bağlantı noktasını kullanarak, TV modunda çevrimiçi bağlanmanın başka bir yolunun keyfini çıkarabilir.

Masaüstü modu: Konsolun arkasındaki standı çevirin ve kutudan çıkar çıkmaz birlikte verilen iki Joy-Con kontrol cihazını kullanarak çok oyunculu oyunlar oynamak için konsolun ekranını kullanın. Geniş ayarlanabilir stand, sağlam bir temel oluşturur. Ayrıca oyuncuların görüntüleme açısında daha fazla aralıkla konsolu serbestçe eğmesine olanak tanır, böylece ekranı daha kolay görebilir.

Avuç içi modu: Kullanıcılar, elde taşınır modunda konsolu gittikleri her yere götürebilir ve arkadaşlarıyla yerel veya çevrimiçi çok oyunculu oynayabilir. 7 inçlik OLED ekran, canlı renkler ve yüksek kontrast sağlar.

Realme X9 Pro, Snapdragon 870 ile Geekbench’te görüldü

Bir cevap yazın