OnePlus Watch Cobalt Limited Edition geliyor!

72
OnePlus Watch Cobalt Limited Edition geliyor!

Bugün erken saatlerde OnePlus, OnePlus Watch Cobalt Limited Edition akıllı saatini bu ayın sonlarında piyasaya süreceğini duyurdu. Giyilebilir cihaz, şirketin halihazırda mevcut olan akıllı saatinin özel sürümü olacak.

Yeni Cobalt Limited Edition, benzersiz bir saat kadranı ve gelişmiş parlaklık ile çizilme direncine sahip özel işlem görmüş camla birlikte geliyor. Ayrıca, cihazın kasası “geleneksel paslanmaz çelikten iki kat daha sert ve daha dayanıklı olan özel bir malzemeden” yapılmış. Giyilebilir cihaz, kullanıcılara 14 güne kadar pil ömrü ve hızlı şarj desteği sunuyor. Mart ayında OnePlus Watch‘un tanıtımı sırasında şirket, OnePlus Watch Cobalt Limited Edition‘ın orta çerçevesinde paslanmaz çeliğe göre iki kat daha sert olduğu söylenen kobalt alaşımlı olacağını söylemişti.

OnePlus Watch Cobalt Limited Edition geliyor!

Saat ayrıca 110 egzersiz türünü ve 5ATM ve IP68 su geçirmezlik derecesini destekliyor. Yeni OnePlus Watch Cobalt Limited Edition, Hindistan’da 19.999 INR (yaklaşık 267 ABD Doları) fiyatla satışa sunulacak ve markanın resmi web sitesinden, resmi Mağaza Uygulamasından ve hatta fiziksel perakende mağazalarından satın alınabilecek. İlgilenenler için giyilebilir cihazların satışları 16 Temmuz 2021’de başlıyor. Bununla birlikte, müşteriler saat için OnePlus websitesinden ve OnePlus Store Uygulaması üzerinden 1000 INR karşılığında ön rezervasyon yapabilirler. Ön rezervasyonlar 7 Temmuz – 10 Temmuz arasında canlı yapılacak. Saatin ülkemize gelip gelmeyeceği ise şimdilik belli değil. Ancak gelmesi durumunda ilgi çekici olacağını söyleyebiliriz.

Dizo Star 300 ve 500 inanılmaz fiyatlarla yolda! İşte detaylar

Bir cevap yazın