Oppo Reno6 Pro için yeni bilgiler geldi

85
Oppo Reno6 Pro için yeni bilgiler geldi

Mayıs ayında OPPO , önceki Reno5 serisinin ardından Çin’de Reno6 serisini tanıtmıştı. Şimdi, Oppo Reno6 Pro serisini global pazarda satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Reno 5 Türkiye fiyatı yaklaşık 4200 TL iken, yeni serideki telefon fiyatının Türkiye’deki fiyatının 5000 TL olması bekleniyor.

Debayan Roy adlı bir teknoloji analisti , Twitter’da Oppo Reno6 Pro’nun global pazardaki fiyatını açıkladı. Twitter’dan yaptığı açıklamaya göre, Oppo Reno6 Pro 256GB depolama varyantı için 631 $ olacak. Bu sızıntıya ek olarak, Rock Leaks adlı bir sızıntı, Hindistan’daki bir teknoloji kanalından, lansmanından önce telefonu zaten kutusundan çıkarmış olan bir youtube videosunun ekran görüntüsünü yayınladı. 

Bu sızıntılarla birlikte akıllı telefon serisinin de gün yüzüne çıkmasına kesinlikle yaklaşıyoruz. Önceki bir Flipkart listesine göre de, OPPO Reno6 serisi 14 Temmuz’da Hindistan’da satışa çıkarılacak. Global pazar ve Türkiye’deki çıkış tarihi ise şu an için belirsiz.

Oppo Reno6 Pro için yeni bilgiler geldi

Oppo Reno6 serisi, Reno6 ve Reno6 Pro olmak üzere iki akıllı telefondan oluşan bir 5G akıllı telefon serisi olacak .  Oppo Reno6’nın 90Hz yenileme hızına sahip 6.4 inç ekrana sahip olması bekleniyor. Öte yandan, Reno6 Pro, 90Hz yenileme hızına sahip biraz daha büyük 6.55 inçlik bir panele sahip olacak. Telefonlar, sağlamlık sunan alüminyum alaşımlı bir çerçeveden üretilecek.

Kaputun altında, Reno6 bir MediaTek Dimensity 900 SoC tarafından desteklenecek, Reno6 Pro ise Dimensity 1200 SoC’den güç alacak. Her iki telefon da 12 GB’a kadar RAM ve 256 GB depolama seçeneğiyle gelecek.

Optiklere gelince, telefonların özçekimler için 32MP ön kameraya sahip olması bekleniyor. Reno6, 64MP birincil, 8MP ikincil ve 2MP makro sensörlü üçlü arka kameralara sahip olacak. Reno6 Pro, ek bir 2MP derinlik sensörü ile aynı kuruluma sahip olacak.

Nokia BH-805 kulaklıklar Avrupa pazarında

Bir cevap yazın