OPPO ve Vivo 3 tablet modeli çıkaracak

79
OPPO ve Vivo 3 tablet modeli çıkaracak

OPPO ve Vivo , bu yıl tablet pazarına giriş yapacak olan iki Çinli üretici. Yeni gelen haberlere göre her iki markanın da kendi aralarında toplam üç tableti duyuracağını ortaya koydu.

Tablet pazarı, öğrencileri evde kalmaya ve çevrimiçi okula gitmeye zorlayan pandeminin etkilerinin ardından geçen yıl yükseldi. Bu nedenle neredeyse her aile en az bir tablet almak zorunda kaldı. Pazar hala büyümeye devam ediyor ve bu pazardan daha fazla pay kapmak için ilk modellerini piyasaya sürecek.

OPPO ve Vivo 3 tablet modeli çıkaracak

Digital Chat Station’a göre, Vivo’nun geliştirilmekte olan iki tableti varken, BBK’nın sahip olduğu diğer şirket olan OPPO’nun bir tane var. Her iki üreticinin de tabletler için tasarlanmış işletim sistemlerinin  özel bir sürümünü piyasaya sürmesi bekleniyor. Dolayısıyla, OPPO’nun tableti ColorOS for Tablets çalıştırırken Vivo’nun tabletlerinin OriginOS for Tablets çalıştırması bekleniyor.

Realme’nin de bu yıl kendi tabletini piyasaya sürmesi bekleniyor, bu da Realme Pad olarak gelecek ve OnePlus “OnePlus Pad” için ticari marka başvurusunda bulundu . Her iki şirket de OPPO ‘ya daha yakın, bu nedenle OPPO’nun bu yıl neden sadece bir tablet piyasaya sürdüğü anlaşılabilir. OnePus’un kendi tableti Çin’de de ColorOS’u çalıştıracak, bu nedenle onu OPPO’nun ikinci tableti olarak adlandırıldığını söylememiz gerekir. Bakalım bu tabletlerin piyasaya sürülmesi dengeleri nasıl değiştirecek. Özellikle Asya pazarında bu yeni tabletlerin önemli bir satış rakamı yakalanacağı düşünülüyor.

LG iPhone satma planını askıya aldı

Bir cevap yazın