PES 2022’nin kapak yıldızı belli oldu

127
PES 2022’nin kapak yıldızı belli oldu

Konami PES 2022 için ilk ciddi adımlarını atmaya başladı. PES 2022’nin kapak yıldızı belli oldu. İşte konuya ilişkin tüm detaylar.

Futbol oyunu denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Konami, PES 2022 için ilk ciddi adımı attı. PES 2022’nin kapak yıldızı sonunda netlik kazandı. Japon oyun devi Neymar ile anlaştığını açıkladı.

Hatırlanacağı üzere önceki yıllarda PES’in kapağında Ronaldo ve Messi gibi yıldız isimleri görüyorduk. Bu arada Neymar’ın kaç yıl PES oyunlarının kapağını süsleyeceği şimdilik belli değil. Belki önümüzdeki günlerde bu konu ile ilgili net bir açıklama yapılabilir.

Brezilyalı süperstar yakında bir İkonik An Serisi (Iconic Moments) oyuncusu olarak karşımıza çıkacak.

Konami Digital Entertainment, B.V. bugün itibarıyla Neymar Jr.’ın eFootball PES 2021 SEZON GÜNCELLEMESİ dahil tüm KONAMI futbol oyunlarının yeni elçisi olduğunu duyurdu.

“”KONAMI ile el sıkışmaktan onur duyuyorum. Tutkuyla oynamaya devam etmek ve futbol dünyasında PES ve Winning Eleven serileriyle de büyük heyecan uyandırmak istiyorum!”

Neymar Jr., 14 Temmuz itibarıyla 111 maçta 68 gol atmış ve Brezilya milli futbol takımının en çok gol atan ikinci oyuncusu olmayı başarmış olağanüstü bir futbolcu. Birçok kişi tarafından şimdiden dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak kabul ediliyor. Neymar Jr. KONAMI’nin diğer partner futbolcularıyla benzer bir tutku ve azim sergiliyor ve ünlü oyun şirketi de yıldız oyuncunun kariyerinde kendisini gururla destekleyeceğini belirtiyor.

YouTube bahşiş kutusu özelliğini getiriyor: Pamuk eller cebe

Bir cevap yazın