POCO F3 GT tanıtıldı! Oyuncu telefonlarında rekabet artıyor

90
POCO F3 GT tanıtıldı! Oyuncu telefonlarında rekabet artıyor

POCO F3 GT düzenlenen yeni bir etkinlikle tanıtıldı. Üst düzey özelliklere sahip cihaz direkt olarak oyun performansına uygun olarak tasarlanmış. Peki bu cihaz kullanıcılara neler sunacak? Ülkemize de gelebilecek olan bu cihaza gelin hep beraber bakalım.

Xiaomi’nin alt markası olarak başlayan POCO bir süre önce bağımsız bir şirket haline geldi. Şirket şimdi yeni oyuncu akıllı telefonunu tanıttı. Oyuncu akıllı telefonlarında artan rekabet bu cihazla daha fazla kızışacak. Gelin cihazın özelliklerine göz atalım.

POCO F3 GT tanıtıldı! Oyuncu telefonlarında rekabet artıyor

POCO F3 GT, Android 11 işletim sistemine sahip olacak. Cihaz büyük bir batarya kapasitesi ile gelecek. 67W hızlı şarj destekli cihaz 5.065 mAh pil kapasitsine sahip olacak. Cihazın arka tarafında karşımıza üçlü kamera kurulumu çıkıyor. Bu kameralar 64 megapiksel ana, 8 megapiksel ultra geniş açı ve 2 megapiksel makro kameralarından oluşuyor. Bu kamera kurulumuna ek olarak özel bir LED aydınlatma sistemi de var. POCO F3 GT direkt olarak oyuncu performansına göre tasarlanmış. Cihaz oyun deneyimini artırmak için özel bir soğutma sistemiyle donatılmış. Ayrıca ses kısmında da bazı iyileştirmeler mevcut. Cihazda Dolby Atmos ses sistemi karşımıza çıkıyor. Cihaz  MediaTek Dimensity 1200 işlemciden güç alıyor. POCO’nin yeni oyuncu akıllı telefonu 6,67 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekranla gelecek. Bu ekran 120 Hz tazeleme oranı, 480 Hz de dokunma hassasiyeti sunacak. Söz konusu ekranın tam üst-orta kısmına yerleştirilmiş ön kamera, 16 MP çözünürlük sunacak.

Türkiye’de en fazla satılan telefon markası hangisi oldu: Sonuçlar çok şaşırttı

Bir cevap yazın