Realme, 2022 Küresel Fotoğraf Yarışmasını duyurdu

24
Realme, 2022 Küresel Fotoğraf Yarışmasını duyurdu

Yarışmanın teması “Işığı Yakala” ve şirket kullanıcılarının fotoğrafçılık becerilerini sergileyecek. Sunulan ödüller arasında GT 2 Pro, Buds Air 3 ve nakit ödüller yer alıyor.

Şirketin Dare To Leap “Sıçramaya Cesaret Et” felsefesinden ilham alan 2022 Küresel Fotoğraf Yarışması, fotoğraf tutkunlarını çevrelerini realme telefonlarının lensleriyle sergilemeye teşvik ediyor. Dört kategori vardır: Sokak, Portre, Manzara ve Yaratıcı. On beş kazanan, titiz bir eleme sürecinden sonra panel tarafından seçilecektir. 2022 realme Küresel Fotoğraf Yarışması’nda üç Büyük Ödül, dört Tema Ödülü ve sekiz Mükemmellik Ödülü var.

Realme

Tüm kazananlara bir e-sertifika verilecek ve kazanan fotoğraflar şirketin sosyal medya kanallarında ve resmi etkinliklerinde gösterilecek. Kazananlar ayrıca 2022 boyunca firmanın ilişkili fotoğrafçıları ve kaynak kişileri olarak belirlenecek.

Yarışmaya başvurular 31 Mart’ta başladı ve 18 Haziran’a kadar devam edecek. Değerlendirme ve Seçmeler 19 Haziran’dan 27 Haziran’a kadar sürecek. Süreç, 5 Temmuz’da kazananların açıklanmasıyla sonuçlanacak.

Birincilik kazananı $5,000 + GT 2 Pro alıyor. 2. Sıra kazananı 3.000 $ + GT 2 Pro alacak Üçüncülük kazananı $2,000 + GT 2 Pro alacak.

Dört Tema Ödülü sahibi GT 2 Pro +Buds Air 3’ü alırken, sekiz Mükemmellik Ödülü sahibi GT 2 Pro’yu alacak.

Bir cevap yazın