Realme alt markası Dizo ilk cep telefonunu tanıttı

91
Realme alt markası Dizo ilk cep telefonunu tanıttı

Realme alt markası Dizo, geçen hafta birkaç kablosuz kulaklık tanıttı. Şirket şimdiden bir  cep telefonu olan ürününü de tanıtıyor.

Dizo, Twitter’da cep telefonu hakkında bir poster paylaştı. Telefon net bir şekilde görünmüyor, ancak arka tarafında bir kamera ve flaş barındıran dairesel bir adaya sahip özellikli bir telefon olduğunu ortaya koyuyor. Dizo henüz bu özellikli telefon hakkında herhangi bir açıklama yapmadı, ancak söz konusu cihaz Mayıs ayında FCC sertifikası alan Dizo Star 500 olabilir. Ancak Dizo Star 500‘ün arka panelinde Dizo markası vardı, teaser’daki cihaz ise arkada marka içermiyor gibi görünüyor.

Dizo, belki de Star 500‘ün tasarımını daha fazla geliştirmiş olabilir. Realme alt markası tarafından duyurulan telefon gerçekten de Star 500 ise, o zaman çift SIM desteği, 2G bağlantısı, bir microSD kart yuvası ve 1.830 mAh pil ile gelecek. Star 500′e FCC listesinde Star 300 eşlik etti. Bu cihaz daha küçük bir ekrana sahip ancak 2.500 mAh pil içeriyor.

Realme alt markası Dizo ilk cep telefonunu tanıttı

Star 500 gibi, Star 300 de çift SIM desteği, 2G bağlantısı ve depolama genişletmesi için bir microSD kart yuvasına sahip. Star 300 hakkında da resmi bir açıklama yok, ancak Dizo promosyon kampanyasını başlattığından bu yana bu özellikli telefonlar hakkında daha fazla bilgi edinmeyi bekliyoruz. Cihazların resmi olarak ortaya çıkması çok uzun sürmeyecektir.

Bilim insanları uzun yaşamanın sırlarını açıkladı: Bunları mutlaka uygulayın

 

Bir cevap yazın