Realme Pad net görüntüleriyle karşınızda!

108
Realme Pad net görüntüleriyle karşınızda!

Realme, Türkiye pazarına resmi olarak girdi. Marka, ilk Android tableti için gün sayıyor. Bugün şirketin yaklaşan tableti için ilk net görüntüler geldi. Gelin Realme Pad özelliklerine bir göz atalım.

Tabletler, koronavirüsün hayatımıza girmesiyle en çok tercih edilen cihazlardan oldu. İnsanlar karantinalarda görüşmelerini ve işlerini dijital bir şekilde halletmeye başladı. Okulların da online sisteme dönmesiyle ebeveynler çocukları için tablet almaya başladılar. Apple, tablet pazarında öncü konumda. Android tablet pazarında liderliği ise Samsung koruyor. Ancak Samsung bile tablet pazarında Apple’ın önüne geçemiyor.

Realme Pad net görüntüleriyle karşınızda!

Android tablet pazarına şimdi yeni bir isim katılıyor. Realme, yeni tableti Realme Pad ile tablet pazarına giriş yapacak. Tabletin görüntüleri daha önce de paylaşılmıştı ancak artık daha net görüntülere sahibiz. Haberin kaynağı OnLeaks, cihazın ayrıntılı görüntülerini paylaştı. Görünüşe göre yaklaşan Android tablet gri ve altın renklerde satışa sunulacak. Cihazın kasasının alüminyumdan yapıldığı da onaylandı. Ayrıca alt hoparlörlerin ve USB-C bağlantı noktasının yanında ekran kalemi yuvası olacak. Spesifikasyonlar açısından, cihazın 10.4 inçlik bir ekranla gelmesi bekleniyor. Realme Pad ayrıca dörtlü hoparlör, 6GB RAM ve microSD ile genişletilebilen 64GB depolama alanına sahip olacak. Pilin ise 7.100 mAh’de geleceği söyleniyor. Cihaz ayrıca 8MP kameraya sahip olacak. Realme Pad bu yılın 3. çeyreğinde piyasaya sürülecek. Yakında cihaz hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

Razer Barracuda X: İster evde, ister işte, ister oyunda, ister sokakta

 

Bir cevap yazın