Realme ve Kodak ortaklığı geliyor

123
Realme ve Kodak ortaklığı geliyor

Geçen ay Realme CEO’su, şirketin Realme GT kamera amiral gemisini Temmuz ayında piyasaya süreceğini doğrulamıştı. Ay başladığına göre, şirket yeni bir kamera amiral gemisinin tanıtılacağının sinyallerini veriyor. Bugün Realme CMO, yakında çıkacak bir telefon kullanılarak çekilmiş bir kamera örneğini paylaştı. Görünüşe göre bu gizemli telefon, markanın kamera amiral gemisi olabilir.

Kamera örneği etkileyici olsa da, yakalanan cihazın adı bulanıklaştırıldı. Digital Chat Station haber kaynağı Realme’nin yerleşik bir kamera markasıyla işbirliği yaptığını iddia etti. Şirketin bu ay Realme GT Master Edition 5G lansman etkinliğinde işbirliğini açıklayacağını da sözlerine eklerken Realme’nin iyi markalı fotoğrafçılık markası Kodak ile işbirliği yaptığını iddia etti. Hatırlatmak gerekirse, Kodak 2012’de iflas etti ve o zamandan beri baskı çözümleri için donanım ve yazılıma odaklandı.

Realme ve Kodak ortaklığı geliyor

Kamera amiral gemisinin Realme GT Master Edition 5G mi yoksa başka bir el cihazı mı olduğu hala belli değil. İddia edilen Master Edition’ın TENAA listesi, 50 megapiksel (Sony IMX766), 16 megapiksel (Sony IMX481) + 2 megapiksel (S&B lens) + üçlü kamera sistemine sahip olacağını ortaya koyuyor. Ayrıca cihazın 108 megapiksel + 13 megapiksel + 2 megapiksel üçlü kamera kurulumuna sahip olduğunu iddia ediliyor.

Realme GT Master Edition 5G’nin beklenen diğer özellikleri arasında kavisli kenarlı 6.55 inç FHD+ 120Hz AMOLED ekran, Snapdragon 870 , 12 GB’a kadar RAM, 256 GB’a kadar depolama, 65W hızlı şarjlı 4.500mah pil, 32 megapiksel ön kamera ve ekran içi parmak izi tarayıcı.

Dünya corona virüs tablosu – 2 Temmuz

Bir cevap yazın