Renault Clio fiyatlarında sürpriz indirim

65
Renault Clio fiyatlarında sürpriz indirim

Renault Clio almayı düşünenleri sevindirecek bir işe imzasını attı. Renault Clio fiyatlarında sürpriz bir indirim kararı alındı. İşte detaylar.

Otomobil sektöründeki önemli isimlerden biri olan Renault, fiyat listelerini güncelledi. Güncelleme ile birlikte Clio fiyatları 2 ay öncesinin de altına geriledi.. En ucuz Clio’nun fiyatı 169.000 TL’ye kadar düştü. Çok değil geçtiğimiz aya kadar en ucuz Clio fiyatı neredeyse 200.000 TL’yi buluyordu.

Zaten sıfır bir araç almak istediğinizde bunu liste fiyatının bir tık altına satın almanız mümkün oluyor. O yüzden bu fiyatları 1000 – 5000 TL arası daha da düşük düşünebilirsiniz.

Peki Temmuz ayı ile birlikte güncel Clio fiyatları ne oldu? Malum ülkemizde en çok tercih edilen HB modellerden birisi de Clio diyebiliriz. Renault genel anlamda fiyat skalasını ortalamanın altında tuttuğu için Türkiye’de en çok otomobil satan firmalar arasında bulunuyor.

Renault’un uygun fiyatlı modeli Clio da ülkemizde en çok tercih edilen otomobillerin başında geliyor. Yenilenen kasası ile modern bir görünüm kazanan Clio, bir süre daha HB segmentinin en çok tercih edilen modeli olacak gibi görünüyor.

2021 Peugeot 3008 fiyatlarında önemli artış

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri sıfır Clio’nun fiyatlarıyla başbaşa bırakalım.

Joy 1.0 Sce 65 bg

renault clio fiyatları

Fiyat: 169.900 ₺

Bir cevap yazın