Renault Clio Temmuz fiyatları cep yakıyor

95
Renault Clio Temmuz fiyatları cep yakıyor

Temmuz ayı ile birlikte Renault Clio fiyatları bir kez daha güncellendi. Ne yazık ki Renault Clio fiyatları her geçtiğimiz ay biraz daha yukarı tırmanıyor.

Otomobil sektöründeki önemli isimlerden biri olan Renault, fiyat listelerini güncelledi. Güncelleme sonrasında özellikle Clio fiyatlarında büyük artışlar gerçekleşti. En ucuz Clio’nun fiyatı 169.000 TL’yi geçti. Çok değil geçtiğimiz aya kadar en ucuz Clio fiyatı 20.000 TL daha ucuzdu.

Zaten sıfır bir araç almak istediğinizde bunu liste fiyatının bir tık altına satın almanız mümkün oluyor. O yüzden bu zamları çok da önemsememek gerekiyor.

Peki Temmuz ayı ile birlikte güncel Clio fiyatları ne oldu? Malum ülkemizde en çok tercih edilen HB modellerden birisi de Clio diyebiliriz. Renault genel anlamda fiyat skalasını ortalamanın altında tuttuğu için Türkiye’de en çok otomobil satan firmalar arasında bulunuyor.

Renault’un uygun fiyatlı modeli Clio da ülkemizde en çok tercih edilen otomobillerin başında geliyor. Yenilenen kasası ile modern bir görünüm kazanan Clio, bir süre daha HB segmentinin en çok tercih edilen modeli olacak gibi görünüyor.

2021 Peugeot 3008 fiyatlarında önemli artış

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri sıfır Clio’nun fiyatlarıyla başbaşa bırakalım.

Joy 1.0 Sce 65 bg

renault clio fiyatları

Fiyat: 169.900 ₺

Bir cevap yazın