Samsung Galaxy M52 5G için yeni detaylar ortaya çıktı

94
Samsung Galaxy M52 5G için yeni detaylar ortaya çıktı

Samsung’un en iyi M serisi telefonu Samsung Galaxy M52 5G piyasaya sürülmek üzere. Cihaz piyasaya sürülmeden önce listeleme sitelerinde karşımıza çıkıyor. Böylece cihaz hakkında yeni şeyler öğreniyoruz.

Samsung’un beklenen cihazı Galaxy M52 5G şimdi de bir 3C yani zorunlu Çin sertifikası aldı. Son listeleme ile cihazın batarya kapasitesi belli oldu. Sertifikalar cihazın, 4.860 mAh pil kapasitesine sahip olacağını ortaya koydu. Bunun nominal (minimum) kapasite olduğuna inanılıyor, bu nedenle tipik, pazarlanan kapasite 5.000 mAh civarı olacaktır diye tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy M52 5G için yeni detaylar ortaya çıktı

Önceki bir sızıntıya göre, cihazın kamera kurulumu Galaxy A52‘lerle aynı olacak, Ayrıca cihaza Snapdragon 778G’nin güç vereceğine inanılıyor. Şu an tüm bu özellikler hakkında net bir şey söylemek çok zor. Ancak bu kadar listede karşımıza çıktığına göre cihazın resmileşmesi için çok beklememiz gerekmeyecektir. Cihazın daha önceki karşılaştırma sitelerinde gösterdiği özelliklere bakarsak, Galaxy M52 5G, 64MP ana sensör tarafından yönetilen dörtlü bir kamera kurulumuna sahip olacak. Ayrıca 12MP ultra geniş ünite ve 5MP özel makro kamera da yer alıyor. Dördüncü kameranın sadece bir derinlik sensörü olması bekleniyor. Cihazın ön tarafında ise 32 MP selfie kamerası olduğu söyleniyor. Depolama tarafında ise 6 GB RAM kapasitesine sahip olacak akıllı telefon kullanıcılarına 128 GB‘lık dahili depolama alanı sağlayacak. Cihaz beklenen beklentiyi karşılayabilecek mi göreceğiz.

Müge Anlı EXXEN platformuna mı geçecek: Sonunda kesinleşti

 

Bir cevap yazın