Samsung Galaxy S21 FE temel özellikleri belli oldu

60
Samsung Galaxy S21 FE temel özellikleri belli oldu

Samsung Galaxy S21 FE, son birkaç hafta içinde bir çok raporda karşımıza çıktı. Bu da cihazın yaklaştığına işaret ediyor. Şimdi, cihaz TENAA listesinde de görüldü. Böylece özellikleri hakkında daha fazla detay ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S21 FE TENAA sertifikasyon web sitesinde görüldü. Cihaz daha önce ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) ve Çin’in 3C sertifika listesinde zaten karşımıza çıkmıştı. Galaxy S21 FE, cihazın altında bir Qualcomm Snapdragon 888 SoC ile Geekbench’te de görülmüştü.TENNA ve 3C listeleri SM-G9900 model numarasını Galaxy S21 FE ile ilişkilendirirken, FCC web sitesinde SM-G990U model numarası alacağını iddia ediyordu. Geekbench ise SM-G990B model numaralı bir telefonu listeledi. Farklı model numaraları, farklı pazarlara yönelik varyantlara atıfta bulunabilir.

Samsung Galaxy S21 FE temel özellikleri belli oldu

Liste henüz tamamlanmadı, bu yüzden tüm özellikler olmasa da en önemli özellikleri hakkında bilgi sahibi olabildik. Açıklanan özelliklere göre telefon, 120Hz yenileme hızına sahip 6,4″ AMOLED ekrana sahip olacak. Batarya kısmında 4,370 mAh pil karşımıza çıkacak. Cihazın boyutları hakkında da bazı söylentiler mevcut. Samsung Galaxy S21 FE 155.7×74.5×7.9mm boyutlarında olacak. Muhtemelen daha küçük ekrana sahip olması nedeniyle mevcut Galaxy S20 FE’den biraz daha küçük olacak. Önceki raporlar ayrıca bir Exynos SoC ve 45W hızlı şarj desteğini ortaya çıkarmıştı. Cihazın bu kadar sertifikasyon sitesinde karşımıza çıkması yakında resmileşebileceği anlamına geliyor.

realme C15 Qualcomm Edition, Android 11l güncellemesini alıyor

Bir cevap yazın