Sıfır Renault Captur fiyatları yine arttı!

120
Sıfır Renault Captur fiyatları yine arttı!

Renault’un sevilen B segment SUV modeli Captur bir zam daha aldı. Sıfır Renault Captur fiyatları yine arttı. İşte konuya ilişkin tüm detaylar.

Renault’un baştan aşağı yenilediği B segment SUV modeli Captur sonunda Türkiye yollarına çıktı. Captur’un yenilenen kasası genel olarak beğeni topladı.

Son dönemde SUV segmentindeki otomobillerin popülerleştiği su götürmez bir gerçek. Peki sizin bu segmentteki favori modeliniz hangisi? Dürüst olmak gerekirse Captur, uygun fiyatı ve şık görünümüyle B segmentindeki SUV modellere sağlam bir rakip olacak.

Hatırlanacağı üzere kısa süre önce tanıtılan Dacia Sandero da B segmentinde hayli iddialı bir fiyat etiketine sahipti. Eğer Sandero’dan biraz daha fazlasını istiyorsanız Captur tam da aradığını otomobil olabilir.

Sıfır Renault Captur fiyatları 312.000 TL seviyelerinden başlıyor. İstediğiniz motor seçeneği ve donanıma göre 391.000 TL’ye kadar çıkıyor. Elbette burada asıl unsur bir otomobilden ne beklediğiniz.

Bu arada dizel otomobil meraklıları için belirtelim. Captur’un dizel versiyonu da bulunuyor. Malum son dönemde dizel araç bulmak hayli zorlaştı.

Elbette fiyatlarının bu kadar artmasında Yaz aylarının gelmiş olmasının da etkisi çok fazla. Elbette ülkemizde bir kere çıkan fiyatın düşmesi de hayli zor. Dolayısıyla fiyatlar düşecek diye beklemek ne derece mantıklı tartışmaya açık bir konu.

Touch 1.0 TCe 90 bg

Fiyat: 312.000 ₺

Bir cevap yazın