Sıfır Renault Megane fiyatları düştü!

107
Sıfır Renault Megane fiyatları düştü!

Renault Temmuz ayına kampanya ile girdi. Sıfır Renault Megane fiyatları düştü. İşte bu konu hakkındaki tüm detaylar!

Otomobil sektörü son 1.5 yıl içerisinde çok hareketlendi. Aslında pandemi döneminde otomobil sektörünün bu denli hareketlendiği tek pazar da Türkiye oldu. Bu durumun temel sebebi ise gelen sıfır otomobillerin al-satçı ya da galericiler tarafından piyasadan toplanması oldu.

2020’de uzun süre piyasada sıfır otomobil bulmak mümkün olmadı. 2021 girmemizle birlikte bu durumda biraz normale dönmeye başlamış durumda.

Hatta 2021 ile birlikte bazı otomobillerin liste fiyatında da önemli düşüşler yaşandı. Bu düşüşlerin yaşandığı modellerden birisi de Renault Megane olmuştu. Lakin yaz aylarına girmemizle birlikte bu durum değişti.

Yenilenen kasasıyla pek çok ödül alan Megane, özellikle sedan kategorisinde önemli bir satış başarısı gösterdi. Bu başarının hayli önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Bir dönem ucuzlayan Megane fiyatları yaz aylarına girmemizle birlikte 232.000 TL’ye yükseldi. Yani sıfır kilometre bir Megane almak istiyorsanız 232.000 TL’yi gözden çıkarmanız gerekecek.

Alacağım model tamamen dolu olsun derseniz de 416.000 TL’lik bir ücret ödemeniz gerekecek. Elbette bu modele de ekletebileceğiniz ekstra donanımlar mevcut. Yani bu işin 450.000 TL’ye kadar yolu var diyebiliriz.

Elbette 450.000 TL ödedikten sonra tercihiniz yine Megane mı olur orası biraz muamma. Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri sıfır Renault Megane fiyat listesi ile başbaşa bırakalım. (Diğer modelleri görüntülemek için aşağıdan sayfayı değiştiriniz.)

Joy 1.3 TCe 140 bg

Fiyat: 232.000 ₺

Bir cevap yazın