Storytel öğrencilere indirimli

63

Storytel , sınırsız abonelik planını üniversite öğrencilerine %50 indirimli sunmaya başladı. Kampanyadan, üniversite, yüksek lisans ve doktora öğrencileri yararlanabilecek. 

Storytel ’in sınırsız abonelik planı kapsamında öğrencilere sunduğu %50 oranındaki indirim, hem yeni Storytel kullanıcıları hem de daha önce Storytel aboneliği bulunan kullanıcılar için geçerli olacak.

Sadece web sitesi üzerinden başlatılan aboneliklerde geçerli olan kampanya, üniversite, yüksek lisans ve doktora öğrencilerini kapsayacak. Öğrenciler, web sitesinde aboneliklerini başlattıktan sonra hesaplarında bulunan link ile öğrencilik durumlarını doğrulayarak Storytel’i %50 indirimle deneyimlemeye başlayabilecekler. Üstelik, yeni Storytel aboneleri için ilk 14 gün ücretsiz. Her yıl öğrencilik durumunu sistem üzerinden güncellemeleri gereken kullanıcılar, kampanyadan 4 yıl yararlanabilecekler.

Storytel

Storytel, kullanıcılara sunduğu yeni özelliklerle ön plana çıkıyor

Storytel, kampanyalarının yanı sıra kullanıcıları için geliştirdiği yeni ve akıllı özellikleriyle de fark yaratıyor. Kullanıcılar, uyku zamanlayıcısı sayesinde diledikleri zaman hikayelerle birlikte uykuya dalabiliyor, dinleme hızını kendi tercihine göre özelleştirebiliyor ve ayraç özelliğini kullanarak, kitapta tekrar geri dönmek istedikleri yere işaret koyabiliyorlar.

Kullanıcılar aynı zamanda çevrimdışı modu kullanarak kitabı uygulama içerisine indirebiliyor, internet olmayan yerlerde de kitapları dinlemeye ya da okumaya devam edebiliyorlar. Kitaplar hakkında yorumlarını emojilerle ifade edebiliyor, arkadaşlarına ücretsiz dinleme hediye edebiliyorlar. Kullanıcılar kendilerine dinleme hedefi koyup, belirledikleri zaman içerisinde hedeflerini ne kadar gerçekleştirdiklerini görebiliyorlar.

Storytel’in Haziran ayında kullanıcılarına sunduğu Apple Watch uygulaması ile kullanıcılar, kitaplıklarına kaydettikleri kitapları dinlemenin keyfini çıkarıyorlar, dinleme hızını değiştirebiliyor ya da bölümler arasında geçiş yapabiliyorlar. Apple Watch’daki uygulamasıyla kullanıcılar, hareket halindeyken telefonları yanlarında olmasa da sesli kitaplarını dinleyebiliyorlar. Kitaplar aynı zamanda çevrimdışı olarak indirilebiliyor, böylece internet bağlantısı olmadan da dinlenebiliyor ve daha önce telefonda kalınan yerden devam edilebiliyor.

Bir cevap yazın