Street Fighter karakterleri Fortnite’a geliyor!

112
Street Fighter karakterleri Fortnite’a geliyor!

Epic Games, Fortnite’a iki Street Fighter simgesi daha ekliyor. Bu şirketin ilk oyun eklemesi olmayacak. Epic Games daha önce Chun-Li ve Ryu karakterlerini Şubat ayında Fortnite’a eklemişti. Şimdi oyuna iki yeni isim daha ekleniyor. İşte detaylar.

Street Fighter oyunundan yakında Guile ve Cammy karakterleri oyunun eşya mağazasında ilk kez sahneye çıkacak. Söz konusu karakterler 7 Ağustos’tan itibaren satın alınabilecek. Oyunseverleri sevindirecek haberler farklı yerlerden gelmeye devam ediyor. Hem klasik dövüş oyununu hem de Fortnite severleri memnun edecek haber bugün geldi. Fortnite’a yeni eklenecek olan karakterlerin iki sürümü mevcut olacak. Cammy karakteri için ayrıca bir yarışma düzenlenecek. Karakterler oyuna sunulmadan Cammy karakterini oynamak isterseniz 5 Ağustos’ta Cammy Kupası yarışmasına katılabilirsiniz. Oyuna katılan karakterlerin görüntüleri de yayınlandı.

Street Fighter karakterleri Fortnite'a geliyor!

Aksiyon Adamı Guile, Street Fighter 2‘de giydiği klasik yeşil kıyafetlerini giyiyor. Alternatif olarak bir şortlu kostümü de mevcut. Cammy, klasik kamuflaj kıyafetleriyle karşımıza çıkcak. Her iki karakter için de görünüşler hem Street Fighter oyuncularını hem de Fortnite oyuncularını tatmin edecek.

Street Fighter karakterleri Fortnite'a geliyor!

Karakterler Fortnite’a oldukça yoğun bir zamanda geliyor. Şirket bu aralar farklı etkinlikler düzenliyor. Salı akşamı Epic, The Suicide Squad’ın  DC Comics karakteri Bloodsport’a dayanan bir cilt yayınladı. Ayrıca, Ariana Grande 6 Ağustos’ta platform üzerinden çevrimiçi bir konser verecek. Hayranlar şimdiden geri sayıma başladı.

YouTube Shorts içerik üreticilere 10 bin dolar kazandıracak: Büyük kıyak

Bir cevap yazın